Skocz do zawartości

Demontaż zbiorniczka płynu hamulcowego


AZI ST

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, idzie zdemontować sam zbiorniczek płynu hamulcowego??? jak??? dużo siły?? bo dziś próbowałem ale jakoś mi nie szło... oslabiony.gif

Idzie dokupić same uszczelki, bo kurde tylna mi się poci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym wykręcił przewody zlał płyn i zalał wrzątkiem tak dla pewności żeby nie pykło

Nie pęknie, chyba że auto na -20 st. stoi, złapać porządnie i ciągnąc do góry poruszać mocno na boki, samo wyjdzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sobie sam.... bo nie korzystałem z podpowiedzi, oprócz próby kołysania zbiorniczka na boki....

zbiorniczek zdemontowałem podważając go jakimiś małymi breszkami... za zimno żeby sam wyszedł z tych gumek ok.gif

chciałem wymienić gumki ale... ale gość w sklepie sprzedał mi z Poldka/126p i niestety nie spasowały, gdyż zbiorniczka nie dało się wcisnąć, mają jakiś minimalny inny kształt .... znalazłem jakieś ze starej pompy z SC i trochę je przeczyściłem, natłuściłem i wsadziłem spowrotem - zobaczę jaki będzie efekt i czy dalej się będzie pocić

jak dalej to nie pomoże to po prostu kupię Ori do SC/CC a może komplecik z nowym czystym zbiorniczkiem... czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.