Skocz do zawartości

Lapa skrzyni


Matts

Rekomendowane odpowiedzi

> A mam wrażenie że jak mi sie te mniejsze śruby luzują to olej ze skrzyni wycieka.

jakie mniejsze sruby?? ty odkrecasz chyba obudowe dyfra z tego co rozumiem. a lape masz do skrzyni przykrecona na 2 duze sruby (19) plus to co do podlogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakie mniejsze sruby?? ty odkrecasz chyba obudowe dyfra z tego co rozumiem. a lape masz do skrzyni

> przykrecona na 2 duze sruby (19) plus to co do podlogi

Łapa tego typu, chodzi o śruby od lewej, górna i dolna, bo na 3 dużą śrubę, 1 od prawej przechodzi przez ucho skrzyni.

2105606654d80668433ae7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łapa tego typu, chodzi o śruby od lewej, górna i dolna, bo na 3 dużą śrubę, 1 od prawej przechodzi

> przez ucho skrzyni.

nic nie wyleci śmiało odkręcaj smile.gif na 100 % dopiero pare dni temu wyciagałem skrzynie i nic nie poleciało smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a dzie Ci tam leci... odkrecalem te lape 2x i nie widzialem, zeby cos moglo leciec.

Kurde dziwne, ostatnio miałem gdzieś tam wyciek, i po dokręceniu tych śrub wyciek ustał, początkowo myślałem ze to z uszczelniacza półosi ale jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma prawa nic wylecieć. Łapę przykręcasz tylko i wyłącznie do obudowy. W niej otwory są na

> wylot.

> Nie ma szans, żeby cokolwiek tam się wylało. No nie ma

No to zgłupiałem teraz spineyes.gif Nie mam teraz jak na kanał wjechać, ale zmieniłem miejsce na parkingu, jest po prostu szansa że to nie mój olej, jak to pod blokiem. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.