Skocz do zawartości

Jakie kable zapłonowe do 1.6 16v


joshi

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie wink.gif

moje kabla już chyba mówią 30.GIF bo często na zimnym silnik nie pracuje na jednym garze sick.gif

teraz do sedna, obecnie jeżdżę na na kablach NGK, kumpel w sklepie za nowe powiedział coś ok 140 zł, Beru ok 150 zł, a jako alternatywę zaproponował Harta za ok 60 zł spineyes.gif

czy ten Hart jest coś wary, czy szkoda zachodu i lepiej kupić któreś z tych droższych coby później nie kupować 2 razy?

Chyba, że możecie polecić jeszcze jakiegoś innego producenta ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie

> moje kabla już chyba mówią bo często na zimnym silnik nie pracuje na jednym garze

> teraz do sedna, obecnie jeżdżę na na kablach NGK, kumpel w sklepie za nowe powiedział coś ok 140

> zł, Beru ok 150 zł, a jako alternatywę zaproponował Harta za ok 60 zł

> czy ten Hart jest coś wary, czy szkoda zachodu i lepiej kupić któreś z tych droższych coby później

> nie kupować 2 razy?

> Chyba, że możecie polecić jeszcze jakiegoś innego producenta

ja miałem, z JANMORa. porządne i tańsze od ngk/beru a na takim samym poziomie jakościowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi udało się kupić BOSCHA i już 200 tyś przejechałem na gazie bez żadnych strzałów więc z czystym sumieniem polecam. Harta nawet nie patrz w tamtą stronę, żadne francuskie innej firmy czy jak, NGK powinny być ok ale porównaj je do ceny kabli Boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz NGK lub Magneti Marelli. to silnik 1,6 więc kable muszą być pewnie, a nie jakieś tam harty czy janmory (to dopiero kicha jest).

cena 140 PLN jest może i ciutkę za wysoka, ale jak znajdziesz na alle + przesyłka, to wyjdzie to samo.

nie pakuj się w dziadostwo, bo będzie się mściło.

suma sumarum => kable NGK lub MM, świece NGK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bierz NGK lub Magneti Marelli. to silnik 1,6 więc kable muszą być pewnie, a nie jakieś tam harty

> czy janmory (to dopiero kicha jest).

są dwa modele janmora, jak kupiłeś classic to się nie dziw, ale proline są jakościowo na poziomie ngk i beru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie kupiłem żadnego, bo na forum P/S/A na AC niejednokrotnie widziałem skutki tego badziewia.

koledzy zaoszczędzili kilkadziesiąt złotych, a w deszczowe dni i na jesień zaczęła się "jazda" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawie wyglądają te janmory proline, szkoda ze ngk nie podaje takich rysunków przekrojowych smile.gif

hmm tylko zastanawiają mnie długosci przewodów wg strony producenta - ostatni a zarazem najdłuższy ma tylko 46cm ?

nkg podaje 65cm - tylko nie wiem czy oni liczą długość przewodu czy razem z pałąkiem czyli całą długość od świecy do cewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.