Jump to content
Sign in to follow this  
dwaoczka

Montaż wspomagania do Seicento golasa.

Recommended Posts

> Niestety na pierwszej stronie tej instrukcji wielkimi czerwonymi literami napisane jest że jest to

> kopia wyłącznie do własnego użytku i rozpowszechnianie tego albo publikacja fragmentów w

> internecie zakończy sie sprawą sądową, także wole nie ryzykować.

> Ale w razie pytań służę pomocą. Niestety rysunków przeróbki czy schematów nie wkleję :/

Poprostu zrob skana i wysylaj mailem wink.gif

> Jasne, na każdej stronie jest znak wodny z moim nazwiskiem. Ktoś to kiedyś puści do neta, autor

> zobaczy, a ja będę bulił odszkodowanie... nie dzięki

W ktorym miejscu jest ten znak wodny?

> Nie unoś się tak kolego i hamuj wypowiedzi, bo lekko przesadzasz. Nikt nie będzie Twojego dzieła

> kradł. Dla mnie możesz i za 100 zł sprzedawać "dzieło" skoro tak wiele godzin i męki poszło

> Ci na zrobienie kilku fot przespawanego mocowanie silnika i narysowanie kilku schematów.

> Na wiosnę będę montował u siebie w/w wspomaganie i z pewnością zrobię fotorelację i jakieś opisy i

> wrzucę to dla potomnych za free, bo nie ma jakiejś wielkiej filozofii w tym i nawet laik da

> sobie radę z polutowaniem kilku kabelków. Gorzej jedynie mogą mieć jak mają licznik na linkę,

> to będzie zabawa ze zmianą licznika na MPiKowy.

> Mimo wszystko pozdrawiam

Ja tez niedlugo bede montowal i chetnie podziele sie z innymi zlosnik.gif

> Przeciez każdemu kto bedzie miał pytanie obiecywałem pomoc. To nie moja wina że ludzie chcieli

> żebym im wyslał gotowca na maila a potem za to odpowiadał. Jesli ktoś ma jakieś konkretne

> pytania to chętnie się podzielę tym co wiem.

> A kolegom którzy tak fajnie ironizują chętnie zmierzyłbym czas założenia i przerobienia angielskiej

> kolumny do polskiego seicenta bez żadnej "ściągi". Bardzo ciekawiłby mnie wynik tych co tak

> głośno się przechwalają.

Obiecales pomoc, pisalem priva i nic zlosnik.gif

Ma ktos moze rozpiske pinow z wiazki wspomagania, dokladnie chodzi mi o kostke ktora spina sie instalacje wspomagania z instalacja auta grinser006.gif

> Ok nie moge edytować swojego posta wyzej..wiec tak prosze o pomoc w pytaniach:

> 1.Czy do poprawnego działania wspomagania potrzebny jest licznik elektroniczny?Bo mam na linke

I tak i nie. Wspoma nie bedzie sie wylaczac powyzej pewnych predkosci bez impulsatora

> 2.czy do kazdej wersji seicento wejdzie wspomaganie?chodzi czy sie zmiesci i nic nie będzie

Do wszystkich od 99 roku czyli z nowym mocowaniem kolumny ale i do 98 da sie zamontowac.

> przeszkadzało pod deską?

> 3.Wczesniej wspomniano ze jest roznica mocowania mcpersonów wersji ze wspomaganiem.Co daje to

> pochylenie?

Jest, szybsze "odbijanie" kierownicy

> 4.Wyczytalem ze niby da rade zamontowac wspomaganie do seryjnych mcpersonow i maglownicy bez

> wspomagania,czy nic sie nie dzieje na dluzszą mete?normalnie dziala prawidlowo?

Z tego co slyszalem to wsio jest ok

Deske trzeba podciac. Jesli chodzi o mocowanie to masz napewno seja z 98 roku tam jest inne wzmocnienie. Da sie to zamontowac ale trzeba zrobic troche to pociac zlosnik.gif

> Dzięki za odpowiedzi Szoupas,ja mam seja 99r wiec mocowanie juz pewnie nowsze jak mowisz.A jeździł

> ktos moze ze wspomaganiem jakies wieksze prędkości?Bez tego impulsatora zastanawiam sie jak by

> bylo, bardzo lipa?:)

Ja jezdzilem, lipy nie ma ale lepiej chyba jak jest wylaczone zlosnik.gif

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.