Jump to content
Sign in to follow this  
dwaoczka

Montaż wspomagania do Seicento golasa.

Recommended Posts

Kolego a mógłbyś podzielić się wspomnianą rozpiską/instrukcją montażu? zlosnik.gif

Można siąść i pobawić się w PSie i zrobić bez Twojego nazwiska. A niejednemu sie przyda 270751858-jezyk.gif

jak coś mogę się podjąć

Nie unoś się tak kolego i hamuj wypowiedzi, bo lekko przesadzasz. Nikt nie będzie Twojego dzieła kradł. Dla mnie możesz i za 100 zł sprzedawać "dzieło" skoro tak wiele godzin i męki poszło Ci na zrobienie kilku fot przespawanego mocowanie silnika i narysowanie kilku schematów.

Na wiosnę będę montował u siebie w/w wspomaganie i z pewnością zrobię fotorelację i jakieś opisy i wrzucę to dla potomnych za free, bo nie ma jakiejś wielkiej filozofii w tym i nawet laik da sobie radę z polutowaniem kilku kabelków. Gorzej jedynie mogą mieć jak mają licznik na linkę, to będzie zabawa ze zmianą licznika na MPiKowy.

Mimo wszystko pozdrawiam 270751858-jezyk.gif

Nie osłabiaj mnie pisząc o schematach z neta.. jakie schematy. Podpięcie zasilania do wspomagania i kabelka do przewodu sygnałowego z impulsatora nie powinno być specjalnym problemem, no chyba, że ktoś jest naprawdę delikatnie mówiąc -> niemotą, ale w takim wypadku trzeba jechać do kogoś kto zrobi to jak trzeba, a nie samemu brac za takie "tjuningi"

A co do spawania mocowania i rysunku tego w CADzie... prawie padłem grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Sądze, że nie musi być tam to pospawane z dokładnością do mikronów 270751858-jezyk.gif

A no i wersja dla anglika chyba w PL nikomu się nie przyda. Ale jak już to nie musi nic przerabiać, bo kupi kolumnę do... anglika oink.gif270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gifbiglaugh.gif

Kilka dni potrzeba na założenie wspomagania do seja ?

To chyba jednak kupię ten poradnik oink.gif

Moja wypowiedź nasycona była ironią do granic możliwości grinser006.gif

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.