Skocz do zawartości

Silne telepanie. Potrzebuje POMOCY


japona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem w mojej sience 1.4. Od predkosci okolo 80km silnie telepie calym przodem ale najbardziej gdy wdepne gaz do spodu. Mechanik znalazl zgnite tylne mocowanie wachacza ale jest pospawane zrobione opony sprawdzalem powinny byc dobre i amorki ale tylko na przegladzie poduszki pod silnikiem tez dobre . Moze mial ktos taki problem kiedys i znalazl usterke prosze napisac Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam maly problem w mojej sience 1.4. Od predkosci okolo 80km silnie telepie calym przodem ale

> najbardziej gdy wdepne gaz do spodu. Mechanik znalazl zgnite tylne mocowanie wachacza ale jest

> pospawane zrobione opony sprawdzalem powinny byc dobre i amorki ale tylko na przegladzie

> poduszki pod silnikiem tez dobre . Moze mial ktos taki problem kiedys i znalazl usterke prosze

> napisac Dzieki!

Proponuję odwiedzić tor przeszkód na diagnostyce, może coś znajdą, ciężarek na półośce jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Sławka, zobacz ciężarek na półośce. Natomiast co do badania zawiasu na stacji to wiesz... U mnie wszystko było ok a miałem pękniętą sprężynę z tyłu. Jedź do porządnego mechanika niech posprawdza z kanału czy gdzieś nie masz luzu, mocowania amorów i ich stan a także sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkoncu znalazlem. Spedzilem na wulkanizacji 1,5h i wkoncu wzieli na podnosnik do gory wbilem bieg i tak wali w skrzynil, myslalem ze spadnie.

Jutro jade do mechanika to sie przekonamdo i albo skrzynia albo półoś ehh;/

Dzieki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze jest peknieta ta guma co wchodzi półoś do skrzyni i wyciekl olej i powpadalo do srodka brudu z ulic i lozyska lewdo sie krecily zrobilem to myslalem ze bedzie juz dobrze ale dalej cos telepie;/ Ostatnia rzecz jaka wymienie to wszystkie poduchy jesli to nic nie da to juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okazalo sie ze jest peknieta ta guma co wchodzi półoś do skrzyni i wyciekl olej i powpadalo do

> srodka brudu z ulic i lozyska lewdo sie krecily zrobilem to myslalem ze bedzie juz dobrze ale

> dalej cos telepie;/ Ostatnia rzecz jaka wymienie to wszystkie poduchy jesli to nic nie da to

> juz nie wiem

Tam są mokre półośki?

po wymianie łożyskowania(pewnie cały trójkąt poszedł) jest dalej luz?

Bo możliwe że wyrobiło osadzenie...

Chociaż ja zrobiłem jakieś 40000 bez oliwy w skrzyni i tylko te "krzyżaki" wymieniłem i śmigało dalej/

Może musi się olej dostać wszędzie by się uspokoiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze dzien po wymianie telepalo a teraz jak by sie uspokoilo czasami jak wdepne kolo 80 to przytelepie delikatnie ale tak to spoko smile.gifAle jeszcze zainwestuje w te poduchy bo je troche powybijalo i mysle ze bedzie git smile.gif

Dzieki wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było coś podobnego w ostatnich dniach się pytałem co to może być nikt mi nie doradził a winowajcą okazał się przegub luźny, po jego wymianie wszystko się uspokoiło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkoncu wkoncu sie udalo. Okazalo sie ze jak byla peknieta ta guma od polosi zatarlo sie jedno lozysko, stalo w miejscu i wybilo wglebienie w tym co po tym jezdzi nie wiem jak sie to nazywa. Mechanik troche zeszlifowal i smiga elegancko. Tak ze dzieki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.