Skocz do zawartości

Zderzak w hienie


jozekuno

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak tam z jego twardością przy spotkaniu powiedzmy 80km/h z zającem, warto gwałtownie hamować czy

> nie

Puknięcie z 20 km/h w tył toledo 1 u niego prawie nic, przesunięty o 0,5 cm i nic więcej, mój połamany.

Czasami nie warto hamować przed zwierzyną, lepiej wziąć na samochód, niż wpaść w poślizg i zaliczyć np drzewo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tam z jego twardością przy spotkaniu powiedzmy 80km/h z zającem, warto gwałtownie hamować czy

> nie

Uderzyłem 2 lata temu w zimę w dużego psa przy prędkości ok. 70-80. Pies gdzieś poleciał, pękła chłodnica, ramka od rejestracji a w zderzaku pękły dolne 2 "płetwy" i łączące je pionowe fragmenty. Pojawiło się również pęknięcie obok tablicy. Aha, wypadła i zaginęła zatyczka od miejsca na hak holowniczy wink.gif Po wymianie chłodnicy jeździłem 1.5 roku bez ruszania tego, gdyż żaden fragment nie był luźny i tylko z bliska było widać pęknięcia. Przy okazji wizyty u blacharza chłopaki pokleili mi te pęknięcia i ładnie pomazali lakierem wink.gif Tak jak już ktoś wspomniał, jak nie masz możliwości zahamowania wcześniej to dodaj gazu i wal. Lepsze takie uszkodzenia jak moje niż śmierć na drzewie przy omijaniu zająca czy garaż w tyłku przy ostrym hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fiatach są bardzo delikatne zderzaki. sejkiem uderzyłem kiedys w duzego psa przy ok 50 na godz, to połamały sie wszystkie zaczepy i zderzak na pół. w siene puknął mi kiedys koles na światłach z tyłu, jechał chyba ze 30, to tez go rozerwało na pół, a u tego kolesia w oplu nic sie nie stało, miesiąc temu moja zona cofała na parkingu przed blokiem i nie zauważyła drzewa angryfire.gif prędkosc niewielka, a zderzak popękany jak przy 80 na godz sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.