Skocz do zawartości

Tylne sprężyny Albea


szulu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie... Brat chce zmienić sprężyny z tyłu w swojej Albei (przez 10 lat dupka troszkę siadła), jednak nigdzie oprócz ASO nie może nic dostać. Cena 1 sprężyny w ASO to jedyne 301 zł (podobno nie ma zamienników i od niczego nie podejdą) frown.gif Czy sprężyny od czegoś innego ze stajni Fiata podpasują na tył Albei? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A siena? albea to ogółem auto do którego albo nic nie ma albo wszystko leci z sieny

No właśnie liczę na to, że od Sieny podejdą ale chciałbym usłyszeć zdanie kogoś kto już sprężyny zmieniał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedź do innego ASO ja wczoraj za oryginalne sprężyny do Palio II - czyli albea kombi płaciłem po

> 150 zł szt, w sklepie chcieli po 120 za zamienniki

To, że do Palio można kupić w porównywalnej cenie w ASO jak w sklepach to wiem, bo do swojego kupowałem. Ale do Albei wyskakuje inny numer niż w Sienie i cena jest dużo wyższa. ASO nie ma tu znaczenia bo tak samo podaje EPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Albei tylne zawieszenie jest inne niż w Sienie....

No właśnie tego się obawiałem frown.gif

> Jak Cię interesują używki to zapraszam na pw:)

Już poszło zapytanko wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.