Skocz do zawartości

jak podłoczyc chip pomocy??


szogo10

Rekomendowane odpowiedzi

> o widzę że kolega chce mieć za...iste spalanie kosztem prawie zerowego przyrostu mocy

oj tam odrazu zerowe zlosnik.gif w sumie jak by nie patrzeć jak w dużym fiacie wyciągałem ssanie na full pod górke to szedł lepiej zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

tutaj jest taka sama zasada (wpinając rezystor miedzy czujnikiem powietrza oszukujesz komputer -w sęsie czujnik powietrza podaje mu temperature w granicy -100stopni a komputer próbuje coś z tym zrobić i podlewa benzyny na max (oto cała tajemnica zwiazana z tym czipem - wiec jest sens go zakladać ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem chip ktory każą podłaczyc pod czujnik temperatury i powietrza to znaczy wpiąc sie tym

> chipem miedzy ten kabel tylko ktory to jest prosze o pomoc

> http://imageshack.us/phot...p1010358iu.jpg/

> http://imageshack.us/phot...p1010359ux.jpg/

> http://imageshack.us/phot...eztytuuvdl.png/

Po pierwsze, to się naucz linki wklejać, ale to nieistotne.

Posłuchaj dobrej rady i daj sobie z tym siana. Masz dwie opcje tego jak to zadziała:

1. Bardzo zaniży odczyty temperatury, to spowoduje albo mały przyrost mocy spowodowany dolaniem, albo zamulenie. Do tego będziesz miał spalanie o jakim Ci się nawet nie śniło ok.gif

2. Lekko zaniży odczyty temperatury. Chwilowo to może dać przyrost mocy spowodowany lekkim dolaniem, ale po paru(dziesięciu) kilometrach autoadaptacja otrzeźwieje i efekt będzie zero. Do tego Ci się rozjadą te auto-korekcje. Możesz oczywiście wyłączyć adaptację jak potrafisz, albo odłączyć sondę. W wypadku odłączenia sondy już bez chipa możesz poczuć przyrost mocy, więc po co się w to ładować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo zamulenie. Do tego będziesz miał spalanie o jakim Ci się nawet nie śniło

> 2. Lekko zaniży odczyty temperatury. Chwilowo to może dać przyrost mocy spowodowany lekkim

> dolaniem, ale po paru(dziesięciu) kilometrach autoadaptacja otrzeźwieje i efekt będzie zero.

> Do tego Ci się rozjadą te auto-korekcje. Możesz oczywiście wyłączyć adaptację jak potrafisz,

> albo odłączyć sondę. W wypadku odłączenia sondy już bez chipa możesz poczuć przyrost mocy,

> więc po co się w to ładować?

Coś o tym wiem, padła mi sonda i spalanie na poziomie 12 litra, po załozeniu nowej do dziś sie stabilizuje spalanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś o tym wiem, padła mi sonda i spalanie na poziomie 12 litra, po załozeniu nowej do dziś sie

> stabilizuje spalanie

to ja muszę chyba sonde sprawdzić bo u mnie spalanie ponad 10/100 to standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.