Skocz do zawartości

Wątek pogaduchowy


szuro

Rekomendowane odpowiedzi

> Malinka Jak Ci się jeździ na takim profilu?

ogolnie na tym zestawie jezdzi sie w zakretach jak gokartem, autko sie w ogole nie wychyla :D troche gorzej jest na nierownosciach, aleeee ogolnie banan na ryjcu caly czas yay.gif troche mnie sciagalo w lewo ale okazalo sie ze jedno kolko mialo za malo powietrza i juz jest okk claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie na tym zestawie jezdzi sie w zakretach jak gokartem, autko sie w ogole nie wychyla :D

> troche gorzej jest na nierownosciach, aleeee ogolnie banan na ryjcu caly czas troche mnie

> sciagalo w lewo ale okazalo sie ze jedno kolko mialo za malo powietrza i juz jest okk

Ja dziś byłem u zaprzyjaźnionych wulkanizatorów facepalm%5B1%5D.gif 3 felgi pogięte, 1 prosta facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez sie troche o to balem, ale test drogowy wypadl pomyslnie 140 bez zadnych wibracji

Ja zobaczę jak będzie sick.gif Najwyżej pojeżdżę na alu na czas prostowania stalówek i później przełożę opony ok.gif Stalowe będę malował na jakiś kolor lasujący mózg....pomarańczowy, zielony, niebieski.....jeszcze nie wiem hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Całkiem fajnie. Wstaw fotkę za dnia

za dnia foto pogladowe bo musze jeszcze spasowac lampy z maska smile.gif)

201205141021.jpg

jak widac sa ta lampy clear smile.gif

jak to zrobilem ? kupilem cleary, kupilem ringi z allegro ktore odpowiednio docialem, przykleilem je na silikon i przyciemnilem obwodke lamp smile.gif planuje jeszcze zakupic i przyciemnic kierunki do kompletu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że prawa to pierw Twoja, następnie moja i teraz znów Twoja lampa? Kierunki zostaw te co

> są

dokladnie tak a jeszcze w miedzy czasie miala isc do mojego kumpla, ale lepiej dla mnie ze jednak sie rozmyslil hehe smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokladnie tak a jeszcze w miedzy czasie miala isc do mojego kumpla, ale lepiej dla mnie ze jednak

> sie rozmyslil hehe )

O halogenach zapomniałeś. Zaparowane, a odbłyśniki pewnie już nie mają warstwy odblaskowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

> Da się o ile ktoś w ostatnich latach zrobił gruntownie blacharkę... inaczej nie ma szans...

> Takie widoki to normalność niestety:

> ale można to odratować:

zima dwie i moja maryska bedzie podobnie wygladac 270751858-jezyk.gif

twoje sitko ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zima dwie i moja maryska bedzie podobnie wygladac

> twoje sitko ?

Mojego Ojczulka, ja od 2 czy 3 lat dojeżdżam go jako wozidło do fabryki i tzw. "backup car" zlosnik.gif

początkowo jako tymczasowe autko na kilka miesięcy :-) a teraz szkoda mi jej złomować i zobaczymy ile jeszcze u nas "pobędzie". Genialny samochód, bo prosty jak budowa cepa i odpukać praktycznie bezawaryjny od nowości.

Do tego remontu zabierałem się już chyba z rok czasu, wiecznie albo nie było kiedy, albo nie chciało się, albo Hienka była jedynym wozidłem jakie akurat posiadałem...

Co ciekawe - lewa strona na pierwszy rzut oka wyglądała dużo lepiej... ale jak "otworzyłem" gada okazało się, że dobrze to było kilka lat temu zlosnik.gif

Także zajrzyj pod dywaniki, może jeszcze nie jest za późno ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.