Skocz do zawartości

Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> Wreszcie powstal sluszny kacik. Bo forum moja ceed jest dla onanistow.

> Pro ceed 1.6 115D

Może nie tylko - jest paru fachowców ale większość chyba ma pierwszy w życiu samochód.

Na tym kąciku zagranicznym chyba jest gorzej a może w kapitalizmie mają inne problemy:

http://www.kia-forums.com/kia-ceed-forum/

P.S. Można ten list traktować jako moje powitanie na nowym kąciku 526.gif

Ceed 1.6 EX SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę Hyundaiem Santa Fe '02 - wygląd klasyczny wink.gif tzn. srebrny z plastikowymi listwami wokół (niestety - chciałem inny kolor, ale ciężko było znaleźć dobre auto).

Silnik to stare, dobre 2.0 CRDi, skrzynia automatyczna, stałe 4WD z LSD. Wyposażenie - bardzo "włoskie" - tj. 4 poduszki, ABS, automatyczna klimatyzacja, skórzana tapicerka, pełny pakiet elektryczny. Podstawową wadą tego egzemplarza jest brak podgrzewania siedzeń - ale czego się spodziewać po aucie, które 9 z 10 lat swojego żywota jeździło w klimacie, w którym 2-centymetrowe opady śniegu powodują ogłoszenie stanu klęski żywiołowej wink.gif

Fotkę wrzucę przy okazji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak kolega wyżej również ujeżdżam Kia Picanto 1.0 w wersji LX, 2-osobowy i kratka z tyłu. cool.gif

W moim przypadku jest to auto służbowe, ale mam je do dyspozycji cały czas i swoim prywatnym rzadko kiedy jeżdżę.

Ogólnie bardzo polubiłem ten samochodzik, szczególnie pod względem wciskania się we wszelkie dziury. oink.gifgrinser006.gif

Pozdrowienia! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapraszamy do coming out-u oraz krótkiej informacji na temat posiadanych przez Was samochodów

> Hyundai / KIA.

Witam wszystkich właścicieli i użytkowników koreańskich aut.

Jestem szczęśliwym (jak dotąd, i mim nadzieję, że jeszcze długo tak pozostanie) posiadaczem czerwonego Hyundaia Getz z 2004r., 1,3 benz.+LPG, 82KM.

Z partyjnym pozdrowieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Już Hyundai Pony kupiony przez rodziców w 91r przekonał do koreańców smile.gif

A Matiz nie zniechęcił - 11 lat prawie bezawaryjnej jazdy (gdyby nie partactwo mechaników to pewnie mógłbym napisać bez "prawie"), nigdy nie zawiódł w trasie; a jak raz nie odpalił, to pod drzwiami warsztatu cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Matiz nie zniechęcił - 11 lat prawie bezawaryjnej jazdy (gdyby nie partactwo mechaników to pewnie

> mógłbym napisać bez "prawie"), nigdy nie zawiódł w trasie;

Faktycznie..... mój miał 9 lat i nigdy nie był na warsztacie. Również przekonał mnie, że to co Koreańskie nie musi być złe, więc teraz pomykam.....

[image]http://imageshack.us/photo/my-images/854/011024x768.jpg/[/image]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

> Witam wszystkich właścicieli i użytkowników koreańskich aut.

> Jestem szczęśliwym (jak dotąd, i mim nadzieję, że jeszcze długo tak pozostanie) posiadaczem

> czerwonego Hyundaia Getz z 2004r., 1,3 benz.+LPG, 82KM.

> Z partyjnym pozdrowieniem

Z nieukrywanym żalem muszę się pożegnać ze swoim Getzem, a tym samym z kącikiem Hyundaia. frown.gif

Służył mi dzielnie i w zasadzie bezawaryjnie przez niemal 4 lata, każdemu życzyłbym tak udanego samochodu. Jednak niestety z czasem stał się za mały dla mojej czteroosobowej rodziny i ostatecznie podjąłem decyzję o przesiadce się na coś większego.

Zyczę wszystim kącikowiczom zadowolenia ze swoich aut.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Accent Verna smile.gif 05.2000r - jestem II właścicielem i raczej już dozgonnym tego niezawodnego wozu:) Kupiłam go w 2010 przy przebiegu 89tys teraz ma 118 i jako zagazowaniec radzi sobie bez zarzutu. Czeka mnie teraz mała łatka na tylnym błotniku - no ale żeby accencik oko cieszył trzeba dbać o niego:)

post-130824-14352517991064_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no dopiero dziś zoczyłem nowy kącik do przeglądania mlot.gif.

"dosiadam" Sportka III od kwietnia 2011 1,7 w CRDI wypas "M"

naturlane cirka 20kkm

do tej pory aktywny byłem na forum Fiata Stilo (i jestem nadal) a na tym forum "występuje" pod nick'iem diselboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.