Skocz do zawartości

Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

> To i ja się zamelduje.

> Kia Cee'd 1.6crdi 90km

No i po półtora roku używania Kia Ceeda, przejechaniu 101k km odmeldowuje się z klubu. Dziś oddałem auto.

Za niedługo przesiadka na innego skośnookiego typa wink.gif

Małe podsumowanie: auto przejechało bez większych problemów, jedyny mankament to od początku nie działa klakson - tzn. raz działa a cztery razy nie działa. Serwis nie mógł nic zdiagnozować tongue.gifno.gif

Generalnie serwis tej marki jest tragiczny - poprzednio serwisując i robiąc przeglądy w Astrach zawsze miałem oddawane czyste i posprzątane auto. W Kia nigdy no.gif

Ale samo auto pewnie będę miło wspominał ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Zapraszamy do coming out-u oraz krótkiej informacji na temat posiadanych przez Was samochodów

> Hyundai / KIA.

Powitać

W posiadaniu od ponad 2 tygodni ale dopiero od wczoraj w użytkowaniu - Ceed 2009, klikot 1.6 90KM z kierownicą po słusznej stronie 270751858-jezyk.gif

8387316_kia-ceed-04.jpg 8387317_kia-ceed-10.jpg 8387318_kia-ceed-11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to dzień dobry tym razem tutaj.

Pierwszy raz w życiu dosiadam produktu koreańskiej myśli technicznej. Mam nadzieję, że posłuży.

286863533-2013-04-1710.30.34_sm.jpg

Accent LC2 2005/2006

Przy okazji - szukam serwisówki, może się komuś obiła o oczy?

post-17649-14352520119993_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Witam wszystkich,

Niniejszym melduję przejście z klubu kapeluszników do klubu posiadaczy nudnych samochodów grinser006.gifzlosnik.gifbiglaugh.gif

Wynalazki:

1. Złomek, czyli Kia Sorento, diesel, lift zawiasu +2 cale + pogłębione nadkola + opony Good Year Wrangler ATR o wyższym profilu

2. Zygzak, czyli Kia Cee'd, diesel, alu 18', lampy soczewkowe + LED, drobny mod na 193KM @ 380Nm

3. Cabrio syna wink.gifsmile.gif

20120709_mycie1.jpg

20120622_mecz1.jpg

20120709_mycie2.jpg

20110729_w_teren3.jpg

20110729_widoki1.jpg

Pozdrawiam i życzę wszystkim zadowolenia z koreańskich pożeraczy szos smile.gif

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Witam się oficjalnie na tym kąciku. Po tym jak pod koniec roku moja małżonka rozbiła swój samochód, kilka dni temu zakupiliśmy nowe wozidło: Kia Rio, rocznik 2014, wersja L, silnik benzynowy 1.4 109KM.

tak wyglądał jeszcze na placu u dealera:

288162170-kia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

wrazenia

- autko zaskakujaco przestronne w srodku zarowno na dlugosci (przy wzroscie kierowcy 178 za soba jak siadam przed kolanami do fotela mam moze nawet 15 cm jeszcze miejsca) jaki na szerokosci

- fotele nieco twardsze ale bardzo wygodne z fajnie wyprofilowanymi bokami oparcia i siedziska - fajne trzymanie na boki

- samochod zaskakujaco dobrze wyciszony - silnika na wolnych obr w srodku kompletnie nie slychac a przy wkreceniu na wyzsze obroty dzwiek jest milo wytlumiony

- zawieszenie cicho i komfortowo wybiera nierownosci zachowujac przy tym sprezystosc dajaca poczucie trzymania sie drogi

- plastiki - wiadomo klasa samochodu narzuca ze sa one wszedzie ale sa mile w dotyku - tak jakby gumowane

- deska rozdzielcza dwukolorowa bez fajerwerkow i przyciskologi bardzo czytelna z funkcjonalnie rozmieszczonymi przyciskami/pokretlami

- fabryczne radio co prawda bez cd i tylko z dwoma glosnikami ma bardzo mile brzmienie a dodatkowo usb oraz aux in

to garsc wrazen po w sumie chwili obcowania z autkiem

oczywiscie stylistycznie z zewnatrz bardzo mi sie podoba smile.gif

sorki za jakosc zdjecia ale na szybko telefonem i jak sie okazalo z wymacanym obiektywem wink.gif

288474103-20150612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli większość punktów tak samo jak w bliźniaczym Rio. Też byłem pozytywnie zaskoczony ilością miejsca, wygodą foteli czy wyciszeniem silnika. A plastiki nie trzeszczą na nierównościach? W moim Rio jak postoi na słońcu, potem odpalę klimę, to wszystko skrzypi i trzaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A plastiki nie trzeszczą na nierównościach? W

> moim Rio jak postoi na słońcu, potem odpalę klimę, to wszystko skrzypi i trzaska.

absolutnie nie dochodza z wnetrza odglosy

celowo nawet szarpalem przed zakupem za plastiki - ich spasowanie jest wg mnie wzorowe

jedyny odglos jaki mi sie nie do konca podoba to dziwek zamykania maski - bardzo blaszany smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> absolutnie nie dochodza z wnetrza odglosy

> celowo nawet szarpalem przed zakupem za plastiki - ich spasowanie jest wg mnie wzorowe

> jedyny odglos jaki mi sie nie do konca podoba to dziwek zamykania maski - bardzo blaszany

niech zgadnę: maska też jest goła, bez wygłuszenia? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.