Skocz do zawartości

Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.11.2019 o 19:43, K3 napisał:

Taka ciekawostka...

 

Sprzedałem proGT za 160kDKK. Poszedł w rozliczeniu, dealer wystawił go na aukcję w takiej cenie...

 

Obecnie mija juz 4,5 miesiąca, "mój" GT stoi na drugim końcu DK. Cena spadła do 164,5kDKK.

A na początku było 174,5kDKK...

 

Nie sądzę, aby się sprzedał w tym roku. I wszystko wskazuje, że będą musieli zejść jeszcze bardziej z ceną...

Nikt tego nie kupuje. Ostatnia generacja 3D to moze ze 3 w PL widzialem. Szkoda bo teraz same SUV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni KIA Sportage 1.6 T-GDi ze skrzynią 7DCT, rocznik modelowy 2020, poziom wyposażenia M  z pakietem smart.

Jak na razie wrażenia pozytywne - przestronnie, cicho, wygodnie, jak potrzeba to dynamicznie. Zastanawiam się tylko nad konserwacją, bo pod spodem dużo gołej blachy widać...

 

IMG_20191117_094225_s.jpg.ca7d1b60c7bff580400a4ba8d99f9f53.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.11.2019 o 13:14, el_diablo napisał:

Od dwóch dni KIA Sportage 1.6 T-GDi ze skrzynią 7DCT, rocznik modelowy 2020, poziom wyposażenia M  z pakietem smart.

Jak na razie wrażenia pozytywne - przestronnie, cicho, wygodnie, jak potrzeba to dynamicznie. Zastanawiam się tylko nad konserwacją, bo pod spodem dużo gołej blachy widać...

 

IMG_20191117_094225_s.jpg.ca7d1b60c7bff580400a4ba8d99f9f53.jpg

A co to za swiatla ma w zderzaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Dnia 16.11.2019 o 19:43, K3 napisał:

Taka ciekawostka...

 

Sprzedałem proGT za 160kDKK. Poszedł w rozliczeniu, dealer wystawił go na aukcję w takiej cenie...

 

Obecnie mija juz 4,5 miesiąca, "mój" GT stoi na drugim końcu DK. Cena spadła do 164,5kDKK.

A na początku było 174,5kDKK...

 

Nie sądzę, aby się sprzedał w tym roku. I wszystko wskazuje, że będą musieli zejść jeszcze bardziej z ceną...

 

Mój były GT jest obecnie wystawiony za 150kDKK. Czyli sprzedawca traci na nim 10kDKK, auto stoi u niego już ponad pół roku.

 

A nowy ciągle cieszy oko...

 

IMG_20200215_172625.jpg.af5dc2b690b598445a301dfaa22de5bc.jpg

  • Lubię to 1
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

WItajcie! Jak dotąd tutaj nie zaglądałem, ale z powodu sytuacji ogólnej przeglądam sąsiednie kąciki. Jestem tu tzw rodzynkiem, bo prezentuję koreańską markę Ssangyong. To znany, ale mało reklamowany producent samochodów terenowych (niegdyś na bazie Mercedesa, model Musso). Choć nie tylko. Mój to Tivoli z 2017 r. Przebieg na dziś to ok 58 000. Benzyna 1,6, bez lpg. Był trzykrotnie w Europie. Z czterema osobami na pokładzie i bagażem na dachu spalał w najniższych rejestrach 5,9 l/100 km. W okresie eksploatacji awarii brak. Baza serwisowa marki w Warszawie obejmuje trzy lokalizacje, w tym jedna w ścisłym centrum. 

 

Życząc wszystkim zadowolenia z własnych czterech kółek pozostaję z poważaniem.

 

 

ssangyong.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 15.02.2020 o 17:27, K3 napisał:

Mój były GT jest obecnie wystawiony za 150kDKK. Czyli sprzedawca traci na nim 10kDKK, auto stoi u niego już ponad pół roku.

 

Sprzedał się... :totalszok:

 

Za ile poszedł ostatecznie nie wiem, ale do końca trzymał 149kDKK.

Dealer stracił 10kDKK + koszty przeglądu, przygotowania i pewnie wymiany oleju itp...

Stał 9 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

 

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Hultaja I30 II generacji. Kupiłem przy okazji wymiany w firmowej flocie. Autko z roku 2014, silnik 1.4, wyposażenie "Bida Edyszyn", ale póki co jeździ i nie sprawia żadnych problemów.

 

 

Tak, że tego... pozdrowienia dla Wszystkich tu obecnych :)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Po tucsonie od 2019 i30 N line .

A od maja 2021 będzie ogień dalej zostaje po koreancach 1d4a6f34d1c5b9da673d0e146f22b49f.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, beast napisał:

Po tucsonie od 2019 i30 N line .
 

Ten felunek nieziemsko mi się podoba,

 

ale :zona: by załatwiła w momencie...

 

Ale wjadą 17'' od Proceed GT w podobnym kroju.

Edytowane przez lessero
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Witam po bardzo długiej przerwie. Bezawaryjne kombi z 90 konnym dieslem

Był jeden starszy ale poległ w boju. Teraz jest młodszy benzynowy ( też bezobsługowy) ale że telefon się zbuntował to zdjęć nie ma

 

Edytowane przez subArek
Nieścisłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.