Jump to content

Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)

Recommended Posts

Dnia 16.11.2019 o 19:43, K3 napisał:

Taka ciekawostka...

Sprzedałem proGT za 160kDKK. Poszedł w rozliczeniu, dealer wystawił go na aukcję w takiej cenie...

Obecnie mija juz 4,5 miesiąca, "mój" GT stoi na drugim końcu DK. Cena spadła do 164,5kDKK.

A na początku było 174,5kDKK...

Nie sądzę, aby się sprzedał w tym roku. I wszystko wskazuje, że będą musieli zejść jeszcze bardziej z ceną...

Nikt tego nie kupuje. Ostatnia generacja 3D to moze ze 3 w PL widzialem. Szkoda bo teraz same SUV.

Od dwóch dni KIA Sportage 1.6 T-GDi ze skrzynią 7DCT, rocznik modelowy 2020, poziom wyposażenia M  z pakietem smart.

Jak na razie wrażenia pozytywne - przestronnie, cicho, wygodnie, jak potrzeba to dynamicznie. Zastanawiam się tylko nad konserwacją, bo pod spodem dużo gołej blachy widać...

IMG_20191117_094225_s.jpg.ca7d1b60c7bff580400a4ba8d99f9f53.jpg

• Like 3

• 2 weeks later...
Dnia 18.11.2019 o 13:14, el_diablo napisał:

Od dwóch dni KIA Sportage 1.6 T-GDi ze skrzynią 7DCT, rocznik modelowy 2020, poziom wyposażenia M  z pakietem smart.

Jak na razie wrażenia pozytywne - przestronnie, cicho, wygodnie, jak potrzeba to dynamicznie. Zastanawiam się tylko nad konserwacją, bo pod spodem dużo gołej blachy widać...

IMG_20191117_094225_s.jpg.ca7d1b60c7bff580400a4ba8d99f9f53.jpg

A co to za swiatla ma w zderzaku?

• 2 months later...
Dnia 16.11.2019 o 19:43, K3 napisał:

Taka ciekawostka...

Sprzedałem proGT za 160kDKK. Poszedł w rozliczeniu, dealer wystawił go na aukcję w takiej cenie...

Obecnie mija juz 4,5 miesiąca, "mój" GT stoi na drugim końcu DK. Cena spadła do 164,5kDKK.

A na początku było 174,5kDKK...

Nie sądzę, aby się sprzedał w tym roku. I wszystko wskazuje, że będą musieli zejść jeszcze bardziej z ceną...

Mój były GT jest obecnie wystawiony za 150kDKK. Czyli sprzedawca traci na nim 10kDKK, auto stoi u niego już ponad pół roku.

A nowy ciągle cieszy oko...

IMG_20200215_172625.jpg.af5dc2b690b598445a301dfaa22de5bc.jpg

• Like 1
  • I love it 1

• 1 month later...

WItajcie! Jak dotąd tutaj nie zaglądałem, ale z powodu sytuacji ogólnej przeglądam sąsiednie kąciki. Jestem tu tzw rodzynkiem, bo prezentuję koreańską markę Ssangyong. To znany, ale mało reklamowany producent samochodów terenowych (niegdyś na bazie Mercedesa, model Musso). Choć nie tylko. Mój to Tivoli z 2017 r. Przebieg na dziś to ok 58 000. Benzyna 1,6, bez lpg. Był trzykrotnie w Europie. Z czterema osobami na pokładzie i bagażem na dachu spalał w najniższych rejestrach 5,9 l/100 km. W okresie eksploatacji awarii brak. Baza serwisowa marki w Warszawie obejmuje trzy lokalizacje, w tym jedna w ścisłym centrum. 

Życząc wszystkim zadowolenia z własnych czterech kółek pozostaję z poważaniem.

ssangyong.jpg

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 15.02.2020 o 17:27, K3 napisał:

Mój były GT jest obecnie wystawiony za 150kDKK. Czyli sprzedawca traci na nim 10kDKK, auto stoi u niego już ponad pół roku.

Sprzedał się... :totalszok:

Za ile poszedł ostatecznie nie wiem, ale do końca trzymał 149kDKK.

Dealer stracił 10kDKK + koszty przeglądu, przygotowania i pewnie wymiany oleju itp...

Stał 9 miesięcy...

• 2 weeks later...

Hej!

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Hultaja I30 II generacji. Kupiłem przy okazji wymiany w firmowej flocie. Autko z roku 2014, silnik 1.4, wyposażenie "Bida Edyszyn", ale póki co jeździ i nie sprawia żadnych problemów.

Tak, że tego... pozdrowienia dla Wszystkich tu obecnych :)

• Like 3

• 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Po tucsonie od 2019 i30 N line .

A od maja 2021 będzie ogień dalej zostaje po koreancach 1d4a6f34d1c5b9da673d0e146f22b49f.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • I love it 1

21 godzin temu, beast napisał:

Po tucsonie od 2019 i30 N line .

Ten felunek nieziemsko mi się podoba,

ale :zona: by załatwiła w momencie...

Ale wjadą 17'' od Proceed GT w podobnym kroju.

Edited by lessero
  • Like 1

• 1 month later...
  • 1 month later...

Pożegnałem Hyundai Santa Fe 2,2 CRDi , a nowy nabytek to Kia Sorento IV 1,6 T-GDI HEV :) 

Trasa od dilera do domu 200km spalanie wg. kompa 5,7l/100km!!! Jazda zgodna w miarę z przepisami , bez autostrad i ekspresówek. 

• Like 3

• 2 weeks later...