Skocz do zawartości

Jaki kabel do podłaczenia się do kompa


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

> Z tego co slyszalem mozna rowniez jakims kablem na USB, o tych na dwa RS'y slyszalem - ale wez

> teraz znajdz sprzet z 2xRS :-)

Ja podłączałem do Bravy CDIF2 i poszło bez problemu wink.gif ELM'y czy inne VAGi sie nie skomunikują wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz 2xRS232 to zapomnij że się podłączysz

no i wspomniany tutaj program Visa

testowałem Vag'a i Elm327, na wszystkich możliwych programach... zapomnij że się podłączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co slyszalem mozna rowniez jakims kablem na USB, o tych na dwa RS'y slyszalem - ale wez

> teraz znajdz sprzet z 2xRS :-)

Po pierwsze;

zależy jaki masz sterownik i od tego zależy jaki porogram go obsłuży

Po drugie;

można zainstalować kartę na 2xRS

Po trzecie kolega TRZOK z tego kącika opracował program na Vaga do sterowników IAW 6F16F ,IAW 8F18F , IAW 18FD. Ale to sterowniki raczej punto .seicento ,ale w niektórych sienach też były montowane.

program nazywa się IAW Scan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak nie masz 2xRS232 to zapomnij że się podłączysz

> no i wspomniany tutaj program Visa

> testowałem Vag'a i Elm327, na wszystkich możliwych programach... zapomnij że się podłączy

Do programu VISA jest stary euroskan np taki jakiś tekst

on jest dedykowany do tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, niemniej kolega wyżej pytał na coś pod USB, a jak tutaj widać jest on pod rs232

ps. program IAW Scan kolegi z forum obsługuje sieny/palio z silnikami 1.2 (tymi samymi co punto); 1.6 16v obsługuje tylko program visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tia, niemniej kolega wyżej pytał na coś pod USB, a jak tutaj widać jest on pod rs232

> ps. program IAW Scan kolegi z forum obsługuje sieny/palio z silnikami 1.2 (tymi samymi co punto);

> 1.6 16v obsługuje tylko program visa

pod usb jest jeszcze coś takiego pod program FInAlisT ale nie wiem jak jest z obsługą 1.6 16V

Zobacz też że istnieje możliwość podłączenia do laptopa

wg. sprzedawcy (pkt 4)

"Zawartość sprzedawanego zestawu

1. Interfejs EUROSCAN z wyprowadzonymi gniazdami d-sub umożliwiającym podpięcie wszystkich wtyków z naszej oferty.

2. Kabel podłączeniowy do komputera z zalewanymi złączami RS232 (jak na zdjęciu) o długości 2,0 m.

3. Wtyk z wyprowadzonymi pinami (jak na zdjęciu)

4. Polska instrukcja obsługi programu diagnostycznego, polska instrukcja konfiguracji interfejsu oraz konfiguracji w notebookach kart PCMCIA/RS232, polska instrukcja podłączenia do każdego modelu samochodu ."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się... ale jest kolejne ale... ;p

trza mieć kartę usb/pcimcia/express card ze złączem RS232, a te nie zawsze chcą dobrze współpracować i koszt to kolejne 50 zł ;p

ps. to z linka to zwykły Vag-kkl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.