Skocz do zawartości

Fiat Albea - jako następca Palio ;)


Hubert_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że cały czas rozglądam się za nowym autem, to przejrzałem i oferty tego modelu. Początkowo nie brałem Albei pod uwagę, ale też i niczego nie wykluczałem. Mam na oku taką z ogłoszenia otomoto. Może ktoś jeździ taką i podzieli się swoimi przemyśleniami? Jakie zasadnicze różnice są pomiędzy Albeą a Siena/Palio?

Będę wdzięczny za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem sporo przedliftową Albeą i trochę taką jak pokazałeś i w porównaniu z Palio to na pewno jest sporo ciszej. Rdza się tego nie chwyta tak łatwo jak P/S. Dostępność części tragiczna (albo w katalogach nie ma albo w cenach jak w ASO frown.gif). W tej cenie popatrz lepiej na Chevroleta Lacetti. W podobnej cenie będzie dużo lepiej wyposażony no i silnik łatwiej znaleźć trochę żwawszy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi częściami to mit... tylko trzeba wiedzieć czego szukać ;p

zestaw regeneracyjny do hamulców przód kosztuje w ASO 120 zł, a jest on taki sam jak do Stilo za 35 zł itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.