Skocz do zawartości

Palio Weekend 2002 - obniżanie zawieszenia


hydro

Rekomendowane odpowiedzi

> a jest jakaś sprawdzona firma z woj. śląskiego ?

> no i amory wypadałoby skrócić do większej gleby

ja dorabialem krotsze springi do sieny. Obecnie jest 80/50. Amory mam 2 letnie kayaby excel-g. Polecam pospringa z poznania tak jak czaki napisal. Wysylasz do nich ori springi( ja wysylalem obnizane jamexy -40) i piszesz im ile bys chcial nizsze i jaka twardosc. Z tym ze calkiem prawdopodobne ze bedziesz kilka razy wysylal na poprawki( poprawki sa gratis, placisz jedynie za wysylke do nich) bo np u mnie seryjna sprezyna miala 39 cm, obecna ma 22 cm a auto zeszlo w dol 8 cm. Takze chyba zostaje metoda prob i bledow. Ja raz wyslalem na poprawke i trafilem idealnie tak jak chcialem ok.gif autko obecnie siedzi tak

dsc08075z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szuro co to za impreza byłą ? zapodaj wiecej fotek

imprezka pt "VI start sezonu tuningowego" ktory odbyl sie w belchatowie smile.gif udalo sie zgarnac nawet pucharek za wydech hehe. Wiecej fotek jest u mnie w linku do polskiejjazdy, nie bede zasmiecal tematu smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będą pasowały z tyłu sprężyny są takie same lecz przód jest całkowicie inny

a czy amortyzatory z wersji przed fl spasują do wersji po fl ?

a jeśli nie , to dlaczego , ktoś wie ?

bo chętnie bym kupił ten zestaw obniżający i zamontował z przodu amorki przedliftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pojawiła się nowa koncepcja

rozmawiałem z firmą sprzedającą krótsze sprężyny

zasugerowano mi ewentualny zakup do przodu sprężyn z punto II

są bardzo podobne do moich

wiadomo , że musiałbym od góry zastosować talerzyk od punto

a co z dołem jeśli okaże się , że sprężyna nie wpasowuje się idealnie do kształtu tego "kołnierza" w amortyzatorze

jakie mogą być ewentualne niedogodności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> a czy amortyzatory z wersji przed fl spasują do wersji po fl ?

> a jeśli nie , to dlaczego , ktoś wie ?

zrobiłem porównanie w sklepie i niestety nie pasują

różnica tkwi w tej obejmie co nachodzi na zwrotnicę , w wersji po fl otwory są bliżej osi amortyzatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.