Skocz do zawartości

Gdzie wcisnąć spiralkę w odmę?


wieszakms

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem

Robiłem uszczelkę pod pokrywą zaworów i po jej zdjęciu wewnątrz silnika znalazłem taką dziwną spiralkę niczym kawałek szczotki drucianej. Już wiem że to jest spiralka w rurkę od odmy przeciwko wracaniu oleju. kupiłem taką nową i moje pytanie brzmi jak ją włożyć na miejsce? gdzie ona dokładnie powinna być? wciskać ją od strony dolotu czy silnika? Jak to rozwiązać żeby ona znów nie zagościła w silniku? proszę o podpowiedzi Fiat siena silnik 1.2 oczywiście smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręcasz pokrywę ,przed założeniem odmy w otwór pokrywy wkładasz

spiralkę i zakładasz odmę i musi być OK.

Zastanawiam się jakim cudem ci wpadła do silnika . Może w pokrywie od wewnątrz nie masz blachy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mam blachę smile.gif tzn chodzi o tą po której się olej rozlewa jak się dolewa? 270751858-jezyk.gif jak ona wpadła nie mam pojęcia smile.gif była strasznie wytarta ale to pewnie wałek ją tak poobracał 270751858-jezyk.gif kupiłem nowe dwie smile.gif jedną taką jak była drugą trochę szerszą smile.gif może była po prostu za wąska? jutro spróbuje wepchnąć zaczynając tą szerszą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.