Skocz do zawartości

PROBLEM! Kontrolka oleju.


Ricco

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jechałem dzisiaj to podczas jazdy na wolnych obrotach zaświecała mi się kontrolka oleju. podczas jazdy nic się nie dzieje dopiero jak spada na wolne obroty.

Poziom oleju w normie:)

Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jechałem dzisiaj to podczas jazdy na wolnych obrotach zaświecała mi się kontrolka oleju.

> podczas jazdy nic się nie dzieje dopiero jak spada na wolne obroty.

> Poziom oleju w normie:)

> Co to może być?

spada cisnienie oleju.

Miałem podobnie w kaszlu jak silnik już miał sporo nakulane. Wywalone były panewki korbowe czy coś i puszczało olej, ale nierobiłem tego bo poszło to na żyletki. Na początek może zmień olej i filtr oleju. Może pompa oleju już nie daje rady, albo smok od niej jest przytkany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spada cisnienie oleju.

> Miałem podobnie w kaszlu jak silnik już miał sporo nakulane. Wywalone były panewki korbowe czy coś

> i puszczało olej, ale nierobiłem tego bo poszło to na żyletki. Na początek może zmień olej i

> filtr oleju. Może pompa oleju już nie daje rady, albo smok od niej jest przytkany.

olej czyściutki, 6 miesięcy temu robiony:) Kondycja silnika rewelacyjna. prędzej tak jak mówisz pompa oleju lub smok klnie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki olej dajesz?

> kiedyś zalałem ELFem 10W/40 i miałem podobne problemy. zmieniłem na srebrnego LOTOSa i było OK

Zalany jest Castrolem 10w40. nie bierze oleju. Nalatane jest 152Kkm:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.