Skocz do zawartości

Głowica 1,2 8v


Abrial

Rekomendowane odpowiedzi

Temat pewnie wałkowany milion razy ale nie mogę znaleźć. Jak w temacie , po próbie olejowej na drugim baniaku nie ma prawie ciśnienia. Szykuję się do dłubania przy głowicy i mam pytanko czy można zmontować coś by dodać w przyszłości mocy. Autem śmiga Żonka na LPG- 230000 przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Temat pewnie wałkowany milion razy ale nie mogę znaleźć. Jak w temacie , po próbie olejowej na

> drugim baniaku nie ma prawie ciśnienia. Szykuję się do dłubania przy głowicy i mam pytanko

> czy można zmontować coś by dodać w przyszłości mocy. Autem śmiga Żonka na LPG- 230000

> przebiegu

mozesz poprawic glowice tzn. polerowanie kanalow dolotowych i wylotowych ze spasowaniem pod kolektory, i planowanie ciut wiecej niz normalnie

ostry walek,

wieksza przepustnica,

dolot i wydech,

program pod to wszystko by mialo rece i nogi. zlosnik.gif

ewentualnie robic turbo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Temat pewnie wałkowany milion razy ale nie mogę znaleźć. Jak w temacie , po próbie olejowej na

> drugim baniaku nie ma prawie ciśnienia. Szykuję się do dłubania przy głowicy i mam pytanko

> czy można zmontować coś by dodać w przyszłości mocy. Autem śmiga Żonka na LPG- 230000

> przebiegu

Przy LPG nie poszalejesz, i tak masz (zakładam) zwężkę w dolocie.

Zrób ewentualnie porting kanałów i robiąc górę, zrób przegląd dołu silnika.

Inaczej jest spore prawdopodobieństwo, że za rok będziesz ponownie rozbierał motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.