Jump to content
Sign in to follow this  
maagog

Singer 911.

Recommended Posts

Porsche to jeden z niewielu samochodów który niezależnie od wieku jest piękny. I który dobrze znosi lekki tuning. Te felgi mi się bardzo podobają.

> z Porsche jest tak że do 993 wszystko było pięknie

> potem - szkoda gadać

Nie spodziewałem się innej opinii od Ciebie. Dziwie się tylko ze aż do 993 ci się podobają.

> potem wsadzili plastik lampy z boxtera, wygładzili boczną linię, i wyglądają jak plastikowy BLOB

> w dodatku wnętrze z tymi zegarami jak w hyundaiu

OK. W przypadku tych udziwnionych reflektorów to się zgadzam - to był smutny okres. Ale już jest normalnie.

> owszem, 996 było dnem i odbili się od niego, ale niestety bocznej linii auto już nie odzyskało -

> dokładnie chodzi mi o przejście maska/przednia szyba oraz profil tylnych błotników

A mi się najnowsze 911 podoba. Nie da się go pomylić z jakimkolwiek innym samochodem, widać od razu ze to 911. Do tego konstrukcyjnie w końcu jest ciekawe - zarówno z punktu widzenia użycia lekkich metali jak i konstrukcji zawieszenia oraz rozwiązań pozwalających na utrzymanie silnika w tradycyjnym miejscu a jednocześnie dotrzymania kroku konkurencji.

> wiemy wiemy, Ty byś chciał go niezależnie jaki by on był, byle by był najnowszy - w imię

> komunistycznego sloganu "szybciej, wyżej, dalej!"

Ale... Ale jak miałbym do wyboru 911 z tymi obrzydliwymi światłami lub tego, to biorę tego smile.gif

> pytam powaznie.

Pytanie #1 - czy rozumiesz różnicę w jeździe samochodem z przednim napędem w stosunku do jazdy samochodem z tylnym napędem?

> Przy rwd i silniku na tylnej osi, uwierz mi, jeszcze bardziej.

Eee tam. Mam 416 KM i tak strasznie nie muszę uważać. Robi to za mnie elektronika.

> Jak jest to tak

To jeden z powodów dla których nie lubię starych samochodów - nie każdego dnia mam ochotę być kierowcą rajdowym = jak mi się nie chce myśleć to chciałbym żeby samochód za mnie to robił.

> ciekaw jestem jak by było w górach w zimie, w Polskiej, nieodśnieżonej rzeczywistości

Pewnie by nie było bo on jest na tyle nisko zawieszony że robiłby za pług. Jeden osobnik z forum Lexusa ma IS-F'a w PL i mówi że nie jeździ w zimie.

> Zalezy jak twoja kobieta. Dziś taka widziałem w 206. Turlala sie z podjazdy na parking bo hamulca

> nie potrafiła znaleźć, na sam środek dwupasmowej ulicy. Że nic sie nie stało, to cud. Po czym

> odstawila auto na środku wyjazdu blokując inne auta i poszła do sklepu. Ta by zginęła na

> pierwszym zakrecie

A ja wsadziłem dziecko w 340 KM samochód, żonę w 350 KM samochód i jak na razie żadna jeszcze w nic nie walnęła.

> w NOWY samochód dodaj, wsadziłbyś córkę w 930? (pomijając że pewnie u Was to wstyd takim jeździć)

Nie. Bałbym się że skończy na drzewie. Camaro daje sporo frajdy, ale ESP jednak pilnuje żebyś nie skończył nie tam gdzie chcesz (choć nawet z włączonym ESP można całkiem fajne power slides robić).

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.