Skocz do zawartości

nie działające kierunki strona prawa


pebepebe

Rekomendowane odpowiedzi

ćoś tam dłubałem przy reflektorze próbując dostać się do tej trzeciej śruby no i po pewnym czasie zrobiło się tak, że nie mam kierunków z prawej strony.

Sprawdziełm żarówki ,bezpieczniki.

1/Jak rusze wajchą przy kierownicy to na desce szybko miga znak kierunków i jest charakterysytyczne trykanie ale takie szybki 2X szybsze niż standardowe jakby działało ale świateł ni ma.

jak to ogarnąć te kabelki,kosteczki

jakies zwarcie skoro dioda na desce działa i miga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ćoś tam dłubałem przy reflektorze próbując dostać się do tej trzeciej śruby no i po pewnym czasie

> zrobiło się tak, że nie mam kierunków z prawej strony.

> Sprawdziełm żarówki ,bezpieczniki.

> 1/Jak rusze wajchą przy kierownicy to na desce szybko miga znak kierunków i jest charakterysytyczne

> trykanie ale takie szybki 2X szybsze niż standardowe jakby działało ale świateł ni ma.

> jak to ogarnąć te kabelki,kosteczki

> jakies zwarcie skoro dioda na desce działa i miga

nie działa jedna lub więcej żarówek od kierunkowskazów

sprawdź styki na kostce od migacza przedniego oraz gniazdo żarówki, zabrudzone wyczyść i lekko podegnij.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisze kolega pawel_78 - przerywacz jest OK, skoro sprawdziłeś żarówki, to one nie mają styku. Z własnego doświadczenia dodam, że szybszej pracy przerywacza nie powoduje awaria migacza na błotniku, z żarówką 5.watową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie działa jedna lub więcej żarówek od kierunkowskazów

> sprawdź styki na kostce od migacza przedniego oraz gniazdo żarówki, zabrudzone wyczyść i lekko

> podegnij.

> pozdr

docisnąłem te styki dolne przy lampei i... zaczał migać ten boczny ale napierdziala jak oszalały jutro zobaczę dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie działa jedna lub więcej żarówek od kierunkowskazów

> sprawdź styki na kostce od migacza przedniego oraz gniazdo żarówki, zabrudzone wyczyść i lekko

> podegnij.

> pozdr

1/ale czym to wyczyścic?

mam tylko duż aszczotkę drucianą ,rdzę z bramy ściągłem z nią

2/Kostak górna przy małym kierunku nic nie czyściłem ale trochę nią poruszałem i zaczał szybko migać szybko nawet bez stacyjki

3/Kostka dolna wyłamałem ten plastik na zatrzask i teraz guzik nie mogerozłoązyć wogle styku.

4/Jest jakaś przełączka do tylnego kierunku?

286135517-ResizeofDSCF9742.JPG

post-53834-14352516975248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.