Skocz do zawartości

Przód albea do sieny? Głeboka rozkmina!


wieszakms

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie jak myślicie czy błotniki, maska, zderzak, a w końcu i lampy od albei dało by się przeszczepić na zasadzie plug & play do sieny?

Jak się przyglądałem na fotach części to wydaje mi się że to jedno i to samo. Ciekawie by było mieć przód z albei po lifcie, albo i nawet tej przed liftem w sienie. Myślicie że to takie proste jak mi się wydaje czy będą jakieś różnice w mocowaniach? Taka rozkmina czysto z ciekawości powstała, od razu mówie, nie że chce przeszczepiać, ale może w przyszłości hmm 270751858-jezyk.gif Zróbcie burzę mózgów i dołączcie się rozkminy smile.gif

Pozdrawiam serdecznie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowy tył albei ładniejszy? o nie nie 270751858-jezyk.gif nie zgodzę się za żadne skarby. ale to kwestia gustu smile.gif mnie się własnie przód podoba z albei, a tył sieny, więc z tąd ten pomysł XD Dlaczego kolega twierdzi że na pewno nie pasuje? oglądałem wszystkie części na foto i wygląda że jest to samo? Czyżby było tak jak z migaczem bocznym clear od punto? Wszyscy się zarzekali że nie pasuje, a ja zaryzykowałem bo mi się wydawało że pasuje i co? Tak strasznie na pasuje że wystarczy drobna ingerencja pilniczkiem w zaczep i wszystko cacy, a teraz już wszyscy tak robią, że nawet nie zliczę ile takich sien już śmiga. Panowie przyjrzyjcie się dobrze zdjęciom, albo jakoś uzasadnijcie może wymiarami czy czymś że nie pasuje przód, a nie tylko nie pasuje i koniec smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro uważasz, ze pasuje to zakładaj i juz

napewno nie będą pasować rozstawy śrub np. w błotniku, czy masce, ze nie wspomne o lampach

wg mnie takie rzeżbienie nie ma sensu. traci sie czas i pieniądze na głupoty. to tak jak powiększanie cycków u kobiet bleeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne porównanie XD haha smile.gif

Nie no szczerze mówiąc jeśli gdzieś dorwę kiedyś przód albei za jakieś naprawdę nieduże pieniążki to spróbuję, choćby tak z ciekawości, ale nie wiem kiedy i czy w ogóle się taka okazja trafi. Dla mnie to cała frajda w takim przerabianiu sieny smile.gif tu coś przerobić dopasować z czego innego to jest zabawa i tu dopiero można być dumnym i mieć sienę jedyną w swoim rodzaju smile.gif chyba tylko szuro mnie rozumie coś czuje 270751858-jezyk.gif ps. fajne tory obrałeś ze swoją sienka już od jakiegoś czasu obserwuję co tam modzisz smile.gif a dokładka zderzaka z fiesty to majstersztyk smile.gif pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze myslisz smile.gif mi natomiast koles swiftem stuningowal dzisiaj troche tyl, nie zdarzyl wyhamowac przed swiatlami i lup we mnie..... angryfire.gif zderzak do wymiany, pas tylny sie troche cofnal do srodka bo bagaznika zamknac nie moglem ; / ehhh, zobaczymy jak to wycenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> / ehhh, zobaczymy jak to wycenia

mojej zonie tak 2 lata temu koles wjechał, tez sie klapy nie dało zamknąć i zderzak był pęknięty wzdłuż z prawej strony. rzeczoznawca stwierdził, ze nadaje sie do klejenia, pas tylny do wyciągnięcia i klapa do szpachlowania. dostałem 1600 zł, a naprawiłem za 600 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jeszcze Wam coś pokaże coś takiego znalazłem w załączniku patrzcie. Siena po lifcie w brazylii.

> i co brzydka? Jakby do naszych sienek przeszczepić ten przód który jak mi się wydaję jest jak

> z albei wyglądało by prawie tak

toć to z przodu nasza albea po lifcie 2005(czy)6 +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie koles tez w zeszłym roku wjechał w tył zmasakrował pas tylni i lekko klape ze prawie nic nie było widac - klape dało sie zamknąc ale pchając od tyłu - przyjechał lolek z AXa i wycenił na 400 bo w sumie nic wielkiego smile.gif - pojechałem do warsztatu gdzie zajmują sie takimi sprawami - i wydebili od ubezpieczyciela 2400 i mam nowy zderzak wyprostowany pas, nowy hak wiec tył raczje odnowiony 270751858-jezyk.gif a najlepsze - lolek z axa powiedział - hak sie wyprostuje i bedzie dobrze - a ja mówie ze jak bede wiozł przyczepke z toną cegieł i mi na zakrecei wypadnie i zabije kogoś to też pan powie że to sie wyprostuje ? zdebiał i pisał sobie dalej w kajecie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tym kraju wszystko wolno, kazdy robi co chce

> u mnie w firmie jeżdżą wywrotki 10 tonowe załadowane po 25 ton i jest dobrze. mojego kumpla

> szwagier jezdzi z naczepą bez uprawnien 3 rok i jakos mu sie udaje

Jak kiedyś OC nie zadziała, bo stwierdzą znaczące przekroczenie przepisów, i przyjdzie kierownikowi spłacać kilkaset tysięcy odszkodowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwadratowy tył albei ładniejszy? o nie nie nie zgodzę się za żadne skarby. ale to kwestia gustu

> mnie się własnie przód podoba z albei, a tył sieny, więc z tąd ten pomysł XD Dlaczego kolega

> twierdzi że na pewno nie pasuje? oglądałem wszystkie części na foto i wygląda że jest to samo?

> Czyżby było tak jak z migaczem bocznym clear od punto? Wszyscy się zarzekali że nie pasuje, a

> ja zaryzykowałem bo mi się wydawało że pasuje i co? Tak strasznie na pasuje że wystarczy

> drobna ingerencja pilniczkiem w zaczep i wszystko cacy, a teraz już wszyscy tak robią, że

> nawet nie zliczę ile takich sien już śmiga. Panowie przyjrzyjcie się dobrze zdjęciom, albo

> jakoś uzasadnijcie może wymiarami czy czymś że nie pasuje przód, a nie tylko nie pasuje i

> koniec

skoro analizujesz pasowość części po zdjęciach to rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

w Albeii są inne podłużnice inny pas przedni

to jak może reszta pasować ze Sieny?????????????????????????????????????????????????????/ palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tym kraju wszystko wolno, kazdy robi co chce

> u mnie w firmie jeżdżą wywrotki 10 tonowe załadowane po 25 ton i jest dobrze. mojego kumpla

> szwagier jezdzi z naczepą bez uprawnien 3 rok i jakos mu sie udaje

wszystko do czasu jak go skasuje ITD a Ty pomyśl za nim coś takiego wypisujesz Internet nie jest anonimowy ale mnie to lotto skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na szczęście to już nie mój problem

O mylisz się. Jak OC nie zadziała a jesteś winny, to fundusz gwarancyjny pokryje koszty, ale ze sprawcy ściągnie co do grosza wszystkie koszty jakie poniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może plug and play nie pasuje, ale zawsze da się tak przerobić żeby poskładać do kupy. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wrzuciłem luźny temat rozkminy a Wy jak zwykle zaczynacie po mnie jeździć. Zwykła burza mózgów ludzie! a Wy już że po fotach oceniam - tak po fotach bo to pomysł który wpadł do głowy a nie był sprawdzany, to że albea ma inny pas to nie wiedziałem, ale ogólnie bryła auta i przejście nadkola jest takie samo więc wydaje mi się że dałoby się to przerobić z mniejszym lub większym problemem.. i rzeczywiście spróbuje jak gdzieś tanio dorwę przód albei..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sprawa się koledze rozwija? moja perełka też była lekko klepnięta w kuperek i niestety teraz mam nierówne szpary przy bagażniku slinka.gif ale taką już kupiliśmy i niczemu to nie przeszkadza w sumie smile.gif to mocno Cie musieli trzepnąć że aż tak się posypało slinka.gif w oryginale będziesz naprawiać czy coś kombinujesz z modami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie jest zle, z zewnatrz praktycznie nie widac ze cos sie dzialo.....jednak musialem troche pokombinowac z zamkiem zeby bagaznik sie chcial zamknac, na razie.....szkoda calkowita hehe.gif i chca mi dac 1200........takze bez komentarza, czekam na kosztorys i sie bede odwolywal, a przy okazji dziadow bede gonil za zdrowie smile.gif byla karetka, mialem przeswietlenia itp itd takze za to kaska tez powinna byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty 1200 i szkoda całkowita?! Jak ja mojemu robiłem ac z poł roku temu to pzu wyceniło mi moją na 2500! + 1000 za bajery ale to już inna sprawa smile.gif Gdzie masz ubezpieczenie? Ciągnij od nich skurczybyków 270751858-jezyk.gif 1200 śmiech na sali za dobre auto... ciekawe co byś za taką kasę kupił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no co Ty 1200 i szkoda całkowita?!

no a dziwisz sie?

w niedziele była u mnie na giełdzie siena z 2001 roku, od pierwszego właściciela, nie bita za 1600 zł. jak ludzie dają takie ceny, to rzeczoznawcy o tym wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no co Ty 1200 i szkoda całkowita?! Jak ja mojemu robiłem ac z poł roku temu to pzu wyceniło mi moją

> na 2500! + 1000 za bajery ale to już inna sprawa Gdzie masz ubezpieczenie? Ciągnij od nich

> skurczybyków 1200 śmiech na sali za dobre auto... ciekawe co byś za taką kasę kupił..

spoko u mnie sam zawias+ kola sa warte kolo 2500 smile.gif a przypominam ze szkoda calkowita to kwota jaka powstaje po odjeciu ceny"wraku" od ceny samochodu przed kolizja. Na 99% zanizyli wartosc pojazdu przed kolizja, zawyzyli wartosc wraku i tak o to mamy kwote 1200 ;p poczekam na kosztorys i zaraz sie bede odwolywal smile.gif a co do ubezpieczenie to przeciez nie ma znaczenia gdzie ja mam, bo nie ja bylem sprawca kolizji smile.gif sprawca mial oc w interrisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko, ze ich to nie interesuje. oni mają ceny samochodu standardowego. tuning nie podnosi wartosci

> padliny

wiem dlatego nie bede mowil paaaanie ale ja mam takie felgi czy taki zawias smile.gif po prostu jak dostane kosztorys to prawdopodobnie bede probowal udowodnic ze jednak wartosc auta przed wypadkiem byla wyzsza i tyle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ale na Twoim miejscu nie liczyłbym na jakies cuda skoro da sie kupic siene gotową do jazdy w kwocie ok 1,6 - 2 tys

ja w zeszłym roku dostałem 1600, ale to było w zeszłym roku

chore to wszystko jest, ale zbytnio nie mamy wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jako ze tutaj pisalem o sprawie swojej kolizji to na razie ubezpieczyciel wyplacil mi ogolnie 4200 smile.gif) bede sie jeszcze odwolywal od wyceny auta 270751858-jezyk.gif za zdrowie wyplacili mi satysfakcjonujaca kwote smile.gif na razie kupilem zderzak i dzisiaj go wyszlifowalem i pomalowalem podkladem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.