Skocz do zawartości

średnica wydechu


trychu

Rekomendowane odpowiedzi

> jaką średnicę ma wydech w 1.4 n/a?

> za odpowiedzi typu"na oko ma tyle" albo "wydaje mi się że tyle" z góry dzięki

A jak bardzo precyzyjna odpowiedź Cię usatysfakcjonuje?

No więc na 100% nie przekracza 50mm (wiem, bo mierzyłem przy wymianie kata, ale dlaczego tego nie zapisałem? angryfire.gifsciana.gif).

Ale jeszcze nic straconego - stary kat leży w garażu, więc jutro zmierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaką średnicę ma wydech w 1.4 n/a?

> za odpowiedzi typu"na oko ma tyle" albo "wydaje mi się że tyle" z góry dzięki

nic sobie za to uciąć nie dam ale do kata fi 50 zewn a dalej jest 45.

Jak sie pojawi uno takowe na warsztacie to napiszę.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tera takie pytanie do Was, wydech o jakim fi zamontować do 1.0 mpi z górą od 1.2? i na ilu tłumikach? pierwszy normalny a drugi przelot? co myślicie? tak zeby nie było strat ale żeby można było jeździć bez stoperów w uszach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tera takie pytanie do Was, wydech o jakim fi zamontować do 1.0 mpi z górą od 1.2? i na ilu

> tłumikach? pierwszy normalny a drugi przelot? co myślicie? tak zeby nie było strat ale żeby

> można było jeździć bez stoperów w uszach

Ja u siebie zrobilem na koncu puche i powiem ze fajnie chodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic sobie za to uciąć nie dam ale do kata fi 50 zewn

Nic byś nie stracił: dzisiaj zmierzyłem i jest przed katem (koniec galot biglaugh.gif) zewn. fi 50. ścianka #2.

> a dalej jest 45.

Prawdopodobnie masz rację, bo w archiwum mam wpis: obejma gołej rury wydechowej fi 45 oraz plecionka VW fi 45. I to by się zgadzało, bo wylot kata to fi 41 w środku.

Pewność da mi tylko pomiar, a mam nieodparte wrażenie, że układ wydechowy, który założyłem w tym roku jest jakiś grubszy...

Sorry za opóźnienie, ale odnowiła mi się kontuzja kolana sprzed 20. lat i ledwo co chodzę... beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tera takie pytanie do Was, wydech o jakim fi zamontować do 1.0 mpi z górą od 1.2? i na ilu

> tłumikach? pierwszy normalny a drugi przelot? co myślicie? tak zeby nie było strat ale żeby

> można było jeździć bez stoperów w uszach

a może spróbować dać 3 przeloty o możliwie dużej objętości - nie dławią, a jednocześnie nie powodują hałasu (takie rozwiązanie jest np w cromie, themie)

Albo daj komplet końcowych z UT - Glaca bodajże jeździł na takiej kombinacji.

To co napisałem - to takie moje luźne dywagacje - ale może coś z tego wybierzesz.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.