Skocz do zawartości

Poliuretan po raz enty...


donPablito

Rekomendowane odpowiedzi

> Pany, czym smarujecie poliuretany???

> Zrobiło się ciepło i zaczęło trzeszczeć i skrzypieć i pomimo wydechu full przelot słyszę to i mnie

> to strasznie wkurza...

> Dodam że żółty strongflex, wahacze tył i przód, stabilizator...

kalamitki do smarowania smarem zrobił?? Jak tak nasmarować. Jak nie, wyciaganac i nasmarowac na bogato smarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jak beda kalamitki to smarowane beda zewnetrzne strony poliuretanu i to wystarczy?

niby tak. Widziałem ostatnio ciekawy patent z wielkiej brytani.

nawiercili poliuretani zrobili rowek na tokarce z obydwu stron tuleji. kalamitka smaruje jakby i od srodka i od zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Odkopuje. Czyli mam nie przewiercac tulei? Czyli ten pisk wydobywa sie z tarcia miedzy wahaczem a

> tuleja poli? Nie miedzy tuleja poli a tuleja metalowa? Ma ktos foto jak to wyglada?

różnie zależy od producenta . cięzko powiedzieć gdzie trze bo np w hondach koledze trze tuleja o śrubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy później...

a żem się dokopał.....czytałem rożnie opinie i trochę zdurniałem....chce kupić poliuretan,auto na co dzień...zawieszenie weitec plus 2x rozporki i właśnie dodatkowo chce dac poli.ale czy żółty czy czerwony...nie chciałbym ta sztywnością zaszkodzić budzie,by nie popękała...szaleństwa raczej będą na torze niż na naszych cudownych drogach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a żem się dokopał.....czytałem rożnie opinie i trochę zdurniałem....chce kupić poliuretan,auto na

> co dzień...zawieszenie weitec plus 2x rozporki i właśnie dodatkowo chce dac poli.ale czy żółty

> czy czerwony...nie chciałbym ta sztywnością zaszkodzić budzie,by nie popękała...szaleństwa

> raczej będą na torze niż na naszych cudownych drogach....

czerwony ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a żem się dokopał.....czytałem rożnie opinie i trochę zdurniałem....chce kupić poliuretan,auto na

> co dzień...zawieszenie weitec plus 2x rozporki i właśnie dodatkowo chce dac poli.ale czy żółty

> czy czerwony...nie chciałbym ta sztywnością zaszkodzić budzie,by nie popękała...szaleństwa

> raczej będą na torze niż na naszych cudownych drogach....

Jak koledzy piszą, choć i na żółtym to się aż tak nie przekłada, a na dziury nie ma lekarstwa.

A smar optymalny to np. Milllers Red lub inny syntetyk z Mils'a o dobrej adhezji.

Ja np mam najpierwszejsze z pierwszych, zupełnie gładkie, prostszy odlew, i cisza, popiszczało chwilkę, i jest igła od już 7 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.