Skocz do zawartości

Albea - opinie


Pepcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Szukam czegoś taniego do jeżdżenia, myślę nad wieloma samochodami i po głowie chodzi mi też Albea lub N Palio.

Pytania do użytkowników w/w :

- Jak z awaryjnością ?

- Czy zawieszenie jest takie samo jak w Sienie / Palio czy też coś poprawili (zwłaszcza przód bo w sienie kiepsko było z tego co pamiętam)

- Jakie osiągi silnika 1,2 16 v 80 KM bo tylko takiego biorę pod uwagę, 1,4 77 KM odpada. Jak ze spalaniem itp.

- Czy są jakieś zestawy do zawiasu obniżające nieco prześwit i utwardzajace zawieszenie czy pozostaje rzeźba i metaloplastyka u kowala ?

Tanio można kupić te wozidełka, zastanawiam się czy nie iść zupełnie po bandzie i nie przesiąść się na coś co po prostu będzie jeździło bez zbędnych emocji itp.

Wykończenie wnętrza to dramat wiem, ale coś za coś smile.gif

Z Góry Dziękuję za wszelkie uwagi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie zawsze coś taniego okaze sie tanie w eksploatacji. kumpel ma albe 1.2 80km i narzeka na kiepską dostępność niektórych częsci, a jak juz są to drogie. wg. mnie za duzo to auto pali, bo kumpel gada, ze 10l gazu po mieście- tyle to pali moja siena która ma troche lepsze osiągi

no ale niemniej, jest to auto, którym raczej warto sie zainteresować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę wersją kombi Albei i w sumie w warszawskich korkach bez zbędnego ciśnięcia na gaz, ale też nie oszczędzając maksymalnie spala mi 9l gazu. Części bardzo jeszcze nie testowałem, od kupna w grudniu przejechałem 11tys. Aktualny przebieg 141tys. W sumie czego chcieć więcej od samochodu za 6-7 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.