Skocz do zawartości

KUPIĘ | SPRZEDAM | ZAMIENIĘ - GIEŁDA


Lookazz

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN:

1. Giełda ma być pomocna w nabywaniu/pozbywaniu się wyłącznie sprzętu Car Audio / Home Audio

2. Każde ogłoszenie sprzedaży musi zawierać cenę.

3. Ogłoszenia komercyjne będą natychmiast usuwane.

4. Jakikolwiek spam na giełdzie, komentowanie walorów użytkowych sprzetu, kwestionowanie ceny, będzie karane banem bez ostrzeżenia.

5. W razie notorycznego łamania zasad giełdy, zostanie ona zamknięta bez wyjaśnienia.

6. Po trzech miesiącach ogłoszenia będą usuwane automatycznie.

ogłoszenia winny wyglądać następująco :

- (sprzedam) - treść

[K] - (kupie) - treść

[Z] - (zamienię) - treść

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak w temacie używane radyjko Link z Opisem i zdjęciem podglądowym dla poważnie zainteresowanych na maila dokładniejsze foto.

Klik ->>> Link z Opisem i zdjęciem

Filmik z możliwościami radia:

W skład radia wchodzi:

Radio z Panelem

Kieszeń montażowa

ramka

Przewody z kością ISO

Cena: 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Wzmak 4 kanały MAC AUDIO MPX 4000

Pełna zwrotnica, możliwość mostkowania 2,3,4 Kan.

Moc: nie mam dokladnych danych ale ok 4x60W RMS

2x ok 150W 4ohm

Stan dobry, gwarancja rozruchowa

cena 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam, mam do sprzedania radio samochodowe Firmy Blaupunkt Melbourne SD27, radio jest prawie nieużywane leży w szafie od dwóch lat. Jest w 100% sprawne i nie ma śladów użytkowania na panelu, jest oryginale opakowanie i instrukcja PL, cena 85 zł

Posiadam również oryginalny pilot na kierownicę do tego radia-cena 30 zł.

http://olx.pl/oferta/radio-blaupunkt-melbourne-sd-27-CID99-ID8taTb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam do sprzedania radio samochodowe Firmy Blaupunkt Melbourne SD27, radio jest prawie

> nieużywane leży w szafie od dwóch lat. Jest w 100% sprawne i nie ma śladów użytkowania na

> panelu, jest oryginale opakowanie i instrukcja PL, cena 85 zł

> Posiadam również oryginalny pilot na kierownicę do tego radia-cena 30 zł.

> http://olx.pl/oferta/radio-blaupunkt-melbourne-sd-27-CID99-ID8taTb.html

Nieaktualne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Jak w temacie. Najlepiej zestaw dwudrożny, ale same 13-tki też mogą być. Potrzebuję też 8 sztuk identycznych głośników 160-165mm, ale tylko średnioniskie. Bez chińszczyzny. Cena do uzgodnienia. Oferty na PW.

Gdzieś się zapodziało moje poprzednie ogłoszenie, więc przy okazji. Mac Audio Mac Diamond. Kupię nawet pojedyncze elementy z zestawu. Głośniki, zwrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam wzmacniacz Carpower 4/400.

Stan bdb (nie napiszę, że fabryczny, bo jednak był przykręcony i ślady po podkładkach są  :jump: )

Bardzo fajna, dość mocna czterokanałówka (zmierzone ponad 300W w mostku przy 4 Ohm, bez zniekształceń).

Pędził od nowości zestaw PB CK6 i Alpine SWE-1243E.

Kartonik, papiery, złączki Hi Input itp. Foto na @.

 

Specyfikacja: http://carpower.pl/product/show/6630/POWER-4-400

 

 

Cena: 450zł + przesyłka

 

 

więcej info na priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine 9833r w stanie kolekcjonerskim.

 

Mam do sprzedania radio Alpine 9833r w stanie idealnym. Radio pomimo swojego wieku przeleżało większość czasu w szafie, użytkowane było może z rok. Stan idealny w zasadzie brak jakichkolwiek śladów zużycia czy rysek itp.

Miałem zamiar budować audio w swoim samochodzie, ale kupiłem nowe auto z zamontowanym car audio i Alpine nie jest mi już potrzebne. 

Cena 630 zł , zdjęcia mogę wysłać na maila.

Mile widziany odbiór osobisty w Radzionkowie.

Tel. 535 203 206

 

Pod linkiem znajdziecie podstawowe informacje na temat radia - http://www.audiophile.pl/radio242

To jeden z najlepszych modeli Alpine w historii. 

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Alpine 9833r w stanie kolekcjonerskim.

 

Mam do sprzedania radio Alpine 9833r w stanie idealnym. Radio pomimo swojego wieku przeleżało większość czasu w szafie, użytkowane było może z rok. Stan idealny w zasadzie brak jakichkolwiek śladów zużycia czy rysek itp.

Miałem zamiar budować audio w swoim samochodzie, ale kupiłem nowe auto z zamontowanym car audio i Alpine nie jest mi już potrzebne. 

Cena 630 zł , zdjęcia mogę wysłać na maila.

Mile widziany odbiór osobisty w Radzionkowie.

Tel. 535 203 206

 

Pod linkiem znajdziecie podstawowe informacje na temat radia - http://www.audiophile.pl/radio242

To jeden z najlepszych modeli Alpine w historii. 

 

Polecam.

Sprzedane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Radio samochodowe kenwood kdc w312

 

Opis:

Jak na pospolite użytkowanie czyli odbiór stacji radiowych, trochę płyt CD oraz od czasu do czasu podłączenie przez AUX odtwarzacza MP3 to jest to bardzo dobry sprzęcik.

Do przeciętnego autka jest wystarczający. Dźwięk niezły, żadnych szumów czy trzasków.

Bardzo dobrze czyta CD i MP3. Brak USB nie ma dla mnie znaczenia bo i tak więcej słucham radia. Większa część jazdy to jazda miejska. Może gdybym odbywał dalekie trasy to odczyt muzyki z CD byłby uciążliwy. Wówczas przydał by się USB i pendrive z nagraniami lub wypasiony odtwarzacz MP3. Ma ładne podświetlenie wyświetlacza, fluorescencyjne- FL. Widoczny odcień niebieski bardzo dobrze w nocy i w dzień. Gdy w nocy świeci za jasno to można w opcjach włączyć regulację jasności zgodnie z światłem otoczenia - funkcja DIM.
Zielone podświetlenie przycisków i pokręteł jest dobrze widoczne w dzień i w nocy. Może komuś to przeszkadza ale ja lubię jak sprzęt świeci.
Gałeczka głośności faktycznie jest bardzo czuła i jej wciśnięcie powoduje wejście do ustawień, ale tak jest w większości sprzętu różnych firm, gdy na jednej gałce podwieszono zbyt dużo funkcji. Nie ma żadnych problemów z zakładaniem i zdejmowaniem panelu. Mam to radio od 18 miesięcy i jestem z niego zadowolony i polecam. W tej cenie jest naprawdę niezłe. Jak słyszę narzekania ludzi na sprzęt Sony lub Pioniera, oczywiście z tej tańszej półki, to tylko brać Kenwooda.

Plusy

- atrakcyjny design
- dobra moc
- dobra jakość dźwięku
- łatwość instalacji
- dobrze łapie fale radiowe

 

cena: 90zł

 

więcej

w linku poniżej ;)

http://olx.pl/oferta/radio-samochodowe-kenwood-kdc-w312-CID5-IDddrJD.html

 

kontakt:

pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Na sprzedaż radio Alpine CDE-103bt. Radio dla audiofila.
Stan wizualny jak na zdjęciach. Stan techniczny - wszystko działa (AUX, USB, RADIO) jedynie CD nie działa (zacięta płyta).

MOC -4X50W
Wybór 4 kolorów wyświetlacza
1 PRE-OUT 2V
FUNKCJA RDS -EON
MP3, WMA
System bezstratnej kompresji AAC
Wejście na panelu frontowym AUX/
BLUETOOTH -wbudowany zestaw Parrot Bluetooth oraz współpracuje zarówno z telefonem iPhone, jak i odtwarzaczem iPod.
wejście usb na panelu frontowym
Obrotowe pokrętło i funkcja Quick Search umożliwiają łatwe i szybkie przeglądanie muzyki w odtwarzaczu iPod według list odtwarzania, wykonawców, albumów, utworów, gatunków, podcastów, audiobooków lub kompozytorów.

W zestawie:
-Radio
-Panel
-Pokrowiec na panel
-ramka do mocowania
-Przejscie z radia na dwie kostki

 

Cena: 260 zł + koszty przesyłki 19 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż 2 sztuki wzmiacniacza Pioneer GM-3300T 300W. 100 % sprawne, wygląd zewnętrzny również nienaganny.

Dane techniczne:

Peak Music Power 300 Watts
Number of Channels 2
Load Impedance Capability 2~8 Ohm (Stereo)<br/>4~8 Ohm (Bridged)
Continuous Power (4 ohm) 60W x 2
Continuous Power (2 ohm) 75W x 2
Continuous Power (1 ohm)
Continuous Power Bridged (4 ohm) 150W x 1
Frequency Response 10Hz ~ 50 kHz
Total Harmonic Distortion 0.008%
Signal-to-Noise Ratio >100dB
Dimensions 11-13/16"x 2-3/8"x 7-5/8" (300 mm x 60 mm x 194 mm)

Bridgeable

Channel # Capability 2/1
Balanced Isolator Input Circuit

RCA Inputs 2 Channel
Speaker Level Input 2 Channel
Input Level Control Hi-Volt (400mV ~ 6.5v)
Built-in Crossover Selectable LPF
Crossover Frequency Range 80Hz, -12dB/Oct.


cena za 2 sztuki 260 zł

http://olx.pl/oferta/2-sztuki-wzmiacniacza-pioneer-gm-3300t-300w-CID5-IDg4yFz.html

 

http://olx.pl/oferta/2-sztuki-wzmiacniacza-pioneer-gm-3300t-300w-CID5-IDg4yFz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na sprzedaż 2 sztuki maskownic głośnikowych Peiying  5x7"

W  komplecie blaszki montażowe  i wkręty - nowe nie zakładane - foty na maila

cena 5 złoty +koszty wysyłki

( ewentualnie odebrać osobiście- Szczekociny, Zawiercie ,Siewierz, Lelów Myszków  Bytom i okolice )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamknięta skrzynia basowa, z głośnikiem Magnat Xpress Music 12'/30 cm, napędzana wzmacniaczem JBL GTO2000, komplet przewodów zasilających 10 mm^2, bezpiecznik 30A, przewód cinch. Dowóz na trasie Kraków Łódź, Kraków Wrocław gratis. Cena 320 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.