Skocz do zawartości

Uno 96r 1.7 d Problem z elektryka


Fanatico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krotce opowiem jak wygląda moja sytuacja oto to u mojej dziewczyny stoi czerwony uniacz już drugi rok bo elektrycy z okolicy wyliczyli koszt naprawy na 2 tys polskich zlotych problem polegał i polega na tym ze pewnego dnia autko nie reagowalo na nic brak elektryki majsterki stwierdzili ze myszy wszystko zjadły i trzeba nowa instalacje ostatnio sie za niego wziąlem nowy aku czyszczenie stykow skrzynki bezp itp itd popodpinalem tak jak ma byc i ujrzalem swiatelko nademnął w podsufitce ale na tym koniec po przekreceniu stacyjki dalej nic co dziwne napiecie w kostce od stacyjki ma tylko 6v i nie wiem dlaczego ale po zrobieniu mostka w skrzynce bezp czyli głowny plus do pinu plus po kluczyku wszystko dziala tzn zapłon jest non stop wiadomo dlaczego grzeje świece i kreci światła itp sa lecz nie odpala autko stoi 2 latka wiec myślałem ze to ropa nowa wlana i nic teraz stawiam na zapowietrzony układ paliwowy. Pytanie do was czemu w tym przewodzie jest tylko 6v i nie działa zapłon normalnie ??

post-155523-14352517242489_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.