Skocz do zawartości

SUV do 45 tys


Bolo_3M

Rekomendowane odpowiedzi

> Co polecicie do kwoty 45 tys typu SUV dla rodziny 2+2 ??

Może będę mało oryginalny grinser006.gif, ale mając do wydania 45 tysięcy od skarbonek które koledzy przedstawili i pewnie jeszcze kilka przykładów wrzucą zlosnik.gif, wolał bym nowego Dustera. Za tyle będzie z klimą i elektryką 1,6/16V do gazu, a zamiast w poniemiecki złom pakować na dzień dobry trzy czy cztery tysiące na rozrząd, płyny, klocki i pół zawieszenia starczy na gaz i pewnie jakiś gustowny metalik biglaugh.gif. Nowe auto z gwarancją, lekkie i nawet z tym 1,6 całkiem fajnie jeździ ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może będę mało oryginalny , ale mając do wydania 45 tysięcy od skarbonek które koledzy

> przedstawili i pewnie jeszcze kilka przykładów wrzucą , wolał bym nowego Dustera. Za tyle

> będzie z klimą i elektryką 1,6/16V do gazu, a zamiast w poniemiecki złom pakować na dzień

> dobry trzy czy cztery tysiące na rozrząd, płyny, klocki i pół zawieszenia starczy na gaz i

> pewnie jakiś gustowny metalik . Nowe auto z gwarancją, lekkie i nawet z tym 1,6 całkiem

> fajnie jeździ .

ale za 45tyś to nie będzie szału hmm.gif taki golas raczej

fajny duster to tak pod 60kzł (Laureate )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co jest ciekawego w 9 letnim vw za 41.000 ?

> dlaczego niektórzy na widok znaczka vw maja mokro w gaciach

Panieee to jest touareg smile.gif ..... szpan przed sąsiadem ... co myśli ,że to kosztuje tyle co dom ....

Tak samo jak nie rozumiem czemu ludzie wolą zajechanego passata niż coś innego , ciekawszego smile.gif ...

Ale każdy ma prawo kupić i jeździć tym co mu się podoba. Ja tego nie musze rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co jest ciekawego w 9 letnim vw za 41.000 ?

> dlaczego niektórzy na widok znaczka vw maja mokro w gaciach

Duzy wygodny SUV. Przeciez takiego autor tematu szuka. A dlaczego taki proponuje - bo jest tani. Proponowalbym X5 no ale tu juz wyzsze ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Duzy wygodny SUV. Przeciez takiego autor tematu szuka. A dlaczego taki proponuje - bo jest tani.

> Proponowalbym X5 no ale tu juz wyzsze ceny.

Tuareg albo X5 za 45kzł to według Ciebie suv dla rodziny 2+2? facepalm%5B1%5D.gif

Ale i tak dobrze, że nie poleciłeś jak zawsze passata B5FL w tedeiku hehe.gif

Czy poza vw nie widzisz innych samochodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tuareg albo X5 za 45kzł to według Ciebie suv dla rodziny 2+2?

A dla kogo jest to auto? Dla rodziny 2+0 czy moze 2+4? Nie rozumiem dlaczego to auto nie jest dla rodziny 2+2 wedlug Ciebie? Duze i wygodne, akurat dla dwojki dzieciaków i bagazy ok.gif

> Ale i tak dobrze, że nie poleciłeś jak zawsze passata B5FL w tedeiku

Bym polecil, ale chodzilo o SUVa... Chcialem polecic X3 lub X5 ale widze ze ceny wyzsze.

> Czy poza vw nie widzisz innych samochodów?

Szczerze - nie kupie wiecej VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro za ten model tyle nabywcy płacą tzn ze ten model jest.

To, że coś jest wystawione za xx złociszy, nie znaczy, że za tyle pójdzie. 270751858-jezyk.gif IMHO to auto musi poczekać na nabywcę w osobie nawiedzonego fanatyka marki. Rozsądni ludzie kupią coś innego za te pieniądze. I to coś będzie młodsze i lepsze. Jak np. wspomniany już w wątku Forek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co jest ciekawego w 9 letnim vw za 41.000 ?

> dlaczego niektórzy na widok znaczka vw maja mokro w gaciach

W dziewięcioletnim Tuaregu może być ciekawe na przykład to, że jest ładny. To chyba jedyny SUV, który mi się podoba niemal bez zastrzeżeń.

Ale i tak bym nie kupił spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przychylam sie do głosu na Dustera.

> Może brak skóry i super materiałów, ale jest to poprawny samochód i nowy. Nie wiem jak dla autora

> wątku, ale jako że ma to być rodzinny samochód jest to duży plus

No ale wiesz to rumunskie auto,zadna firma ,co niektorzy wola cos ze znaczkiem ale 10 lat starszegoTez stawiam na dustera,ponadto dobrze sprawdza sie w terenie z tego co widzialem na forum dustera,jak bym mial kase bym go bral wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przychylam sie do głosu na Dustera.

> Może brak skóry i super materiałów, ale jest to poprawny samochód i nowy. Nie wiem jak dla autora

> wątku, ale jako że ma to być rodzinny samochód jest to duży plus

Dlaczego niektórzy jako jedyne kryterium przy zakupie auta przyjmuja jego wiek.

Dlaczego nie Duster dla mnie dyskwalifikuje go test zderzeniowy NCAP. Wolał bym jeździć 9letnim Turegiem niż nowym Dusterem. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tylko zapytam - jechałeś "typem SUV"?

> Bo ja też się sadziłem, ale po podróży rocznym CRV do Katowic i z powrotem - odpuściłem.

Co kto lubi.

Dla mnie akurat CRVka jest ok. Nie ma precyzji prowadzenia jakiegoś kompakta, ale wyższa pozycja za kierownicą + w miarę obszerne wnętrze przypada mi do gustu. Zawieszenie też mi pasuje, bo [dla mnie] długa podróż nią nie jest męcząca

Wiem co piszę, bo miałem parę podróży czymś takim jako kierowca, a najdalsza to 1000km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego niektórzy jako jedyne kryterium przy zakupie auta przyjmuja jego wiek.

> Dlaczego nie Duster dla mnie dyskwalifikuje go test zderzeniowy NCAP. Wolał bym jeździć 9letnim

> Turegiem niż nowym Dusterem. Takie jest moje zdanie.

Pod warunkiem, że ten dziewięcio letni samochód (a właściwie jego karoseria) nie ma pamięci poprzednich zgnieceń lub spawów smile.gif

W 9 letnim samochodzie po kolejnym samochodzie niestety wiele mogło się już zdarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod warunkiem, że ten dziewięcio letni samochód (a właściwie jego karoseria) nie ma pamięci

> poprzednich zgnieceń lub spawów

> W 9 letnim samochodzie po kolejnym samochodzie niestety wiele mogło się już zdarzyć

Jasne ale nie można generalizować. Jeden chce jeździć 9 letnim wypaem który w salonie kosztował 5x tyle co Duster a inny wolikupic Nowego Dustera który za 3 lata będzie mniej wart niź 12 letni wtedy Touareg. Poza tym porównywanie Dustera do Touraega to jak porównywanie Toi Toia z łazienką w Hiltonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tylko zapytam - jechałeś "typem SUV"?

> Bo ja też się sadziłem, ale po podróży rocznym CRV do Katowic i z powrotem - odpuściłem.

obecnie kupiłem rav4 na trasy masakra ale żona po bułki będzie jeździła ok.gif, mam forka to też suv i tu nie ma problemu 500 - 1000 km dziennie i jest ok biglaugh.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale wiesz to rumunskie auto,zadna firma ,co niektorzy wola cos ze znaczkiem ale 10 lat

> starszegoTez stawiam na dustera,ponadto dobrze sprawdza sie w terenie z tego co widzialem na

> forum dustera,jak bym mial kase bym go bral

siedziałeś w tym aucie ?

bo ja się dość mocno przymierzałem do daćki, tyle że 4x4

ale po pierwsze 100KM to ciut mało jak dla takiego auta, a dwa że wnętrze w tej najtańszej wersji nie zachwyca

dopiero w tych droższych jest OK, ale to już jak pisałem, ceny pod 60kzł i 70kzł za diesla frown.gif

widzisz ja też wybrałem 5letnią fokę niż nowego lacetti 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jasne ale nie można generalizować. Jeden chce jeździć 9 letnim wypaem który w salonie kosztował 5x

> tyle co Duster a inny wolikupic Nowego Dustera który za 3 lata będzie mniej wart niź 12 letni

> wtedy Touareg. Poza tym porównywanie Dustera do Touraega to jak porównywanie Toi Toia z

> łazienką w Hiltonie.

Masz w pełni rację, ale ja ( to jest moje zdanie) nie zdecyduję się na samochód rodzinny (którego chcę być zawsze pewny) na którego naprawy być może nie będzie mnie stać. Dlatego też wybrałbym coś mniejszego ale nowszego.

W domu też mam zwykłą terakotę a mie marmury - takie porównanie hehe.gif - więc nie kusi mnie luksusowy samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://otomoto.pl/suzuki-grand-vitara-i-wlasciciel-salon-polska-C25384716.html

> Jeździłem takim zagazowanym i byłem mile zaskoczony.

hmm.gif akurat vitara jest takim innym SUVem ... bardziej terenowym, przez co gorszym na czarnym w/s do np CRVki

jeśli auto ma być do jazdy po czarnym to odpuścił bym GV icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz rację, tylko dlaczego porównujesz Tuarega do Toi Toja, nie wolisz łazienki w Hiltonie ?

Porownaj komfort, wyposazenie, klase auta. To zobaczysz ze Duster to Toitoi w porownaniu do Touarega. Nie mowie ze to gorsze auto, po prostu klasa czy dwie klasy nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to coś będzie młodsze i lepsze. Jak np. wspomniany już w wątku Forek.

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, myślę że jest wiele aspektów pod którymi taki Tuareg będzie lepszy niż Subaru. I nie jestem fanem ani jednego ani drugiego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> siedziałeś w tym aucie ?

> bo ja się dość mocno przymierzałem do daćki, tyle że 4x4

> ale po pierwsze 100KM to ciut mało jak dla takiego auta, a dwa że wnętrze w tej najtańszej wersji

> nie zachwyca

> dopiero w tych droższych jest OK, ale to już jak pisałem, ceny pod 60kzł i 70kzł za diesla

> widzisz ja też wybrałem 5letnią fokę niż nowego lacetti

Mozna w dekiel dostac od tych aut heh, lacetim nie jechalem ale slyszalem ze juz nie jest tak mieki jak daewoo. Foka jechalem 1.6 I powiem tyle ze glosno w niej,glosniej niz w moim bylym punto 2, nie prowadzilem wiec trakcji nie ocenie,sam powoli zaczynam myslec o zmianie auta ,rozbieznosc duza laceti,nowe aveo,foka lub dacia duster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tylko zapytam - jechałeś "typem SUV"?

> Bo ja też się sadziłem, ale po podróży rocznym CRV do Katowic i z powrotem - odpuściłem.

Rozwin hmm.gif, wiatr szumiconfused.gif, wygina sie na boki, hmm.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co polecicie do kwoty 45 tys typu SUV dla rodziny 2+2 ??

> W benzynie ktora mozna bedzie zagazowac pożniej

chyba będziesz miał problem. Kasy masz na tyle, że można już powalczyć o nowe auto, ale nie SUV. Z kolei na dobrego SUV masz za mało. Oczywiście możesz kupić używki, ale to już będą miały kilka lat.

Z sensownych propozycji to Quashgai albo jego klon Mitsu, może się trafi mało zajeżdżony, może Rav4.

Widziałem w wątku, że Ci ktoś proponował VW i Dacie. "TUAREG" będzie zajeżdżony i musisz mieć kasy na naprawy - fajne auto, niestety dość mocno problematyczne (przynajmniej te egzemplarze, które ja znam). Co do Daćki - z zewnątrz nie wygląda źle, ale środek plus nowoczesność to masakra - lata 90-te.

A jesteś pewny, że nie chcesz się zamierzyć na jakąś Astrę, Fluence, Octavię ? Dołożysz kilka tysiaków i masz nowy wóz, który użytkowo będzie chyba lepszy niż przechodzony SUV,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.