Skocz do zawartości

jakies 2 rurki dyndają po maską od czego są?


pebepebe

Rekomendowane odpowiedzi

> ale pojemność czego?

w zasadzie to wszystkiego: pojemność silnika, z której możesz wydobyć odpowiednią moc; pojemność, czy raczej kubatura domu, który musisz ogrzać zimą; no i pojemność "tej" części męskiego ciała też (i nie mam na myśli mózgu biglaugh.gif) - wszak od przybytku głowa nie boli hehe.gif

Ale dość już OT, bo zaraz M zrobi szach - mat boje_sie.gifpanic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w zasadzie to wszystkiego: pojemność silnika, z której możesz wydobyć odpowiednią moc; pojemność,

> czy raczej kubatura domu, który musisz ogrzać zimą; no i pojemność "tej" części męskiego ciała

> też (i nie mam na myśli mózgu ) - wszak od przybytku głowa nie boli

> Ale dość już OT, bo zaraz M zrobi szach - mat

nie bój nic ja słyszałem że jak przez tydzien nie pojawi się co najmniej 200postów na fiatuno to admini likwidują kącik grinser006.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bój nic ja słyszałem że jak przez tydzien nie pojawi się co najmniej 200postów na fiatuno to

> admini likwidują kącik

Kurdę cza siem wsiOnść do roboty, bo nie będzie gdzie spamowac - znaczy udzilac porad grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bój nic ja słyszałem że jak przez tydzien nie pojawi się co najmniej 200postów na fiatuno to

> admini likwidują kącik

Niby kącik techniczny a postów co raz mniej i o czym to może świadczyć?

Albo jest tak dobrze, nic się nie psuje i nie ma nowych wątków, albo też wątków nie ma, bo i bolidów jest co raz mniej... niewiem.gifbiglaugh.gif co by potwierdzało tezę nr 1 bo nie ma się już co psuć hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bój nic ja słyszałem że jak przez tydzien nie pojawi się co najmniej 200postów na fiatuno to

> admini likwidują kącik

ale only technicznych.

Za nietechniczne jest 200h wolnego od AK.

Sio do jednego wątku - nie robić bajzlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby kącik techniczny a postów co raz mniej i o czym to może świadczyć?

> Albo jest tak dobrze, nic się nie psuje i nie ma nowych wątków, albo też wątków nie ma, bo i

> bolidów jest co raz mniej... co by potwierdzało tezę nr 1 bo nie ma się już co psuć

Nie marudź grinser006.gif

mam w planach zanabyć Unofilca na wiosnę - pytań trochę bedzie - a usterek jeszcze więcej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.