Skocz do zawartości

hamulce


2pac528

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu w moim bolidzie dzieje sie dziwna rzecz z hamulcami otóż przy wolnej jeżdzie nie działają mi hamulce jest bardzo długi czas reakcji zanim samochód zacznie zwalniać i robi to strasznie wolno... Przy większych prędkośćiach hamulce działają bez zarzutu... na zgaszonym silniku jak nacisne pedał 2 razy robi sie twardy ale po uruchomieniu silnika spada do połowy więc chyba serwo działa tak jak powinno... Dodam że hamulce miałem wymieniane w marcu i zrobiłem na nich tylko 3kkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co rozumiesz pod pojęciem długi czas reakcji? Pedał głęboko Ci wpada zanim zaczną brać?

sprawdzałem na piasku z kolegą to przy prędkośći 30km od miejsca hamowania dopiero po ponad 6 metrach są ślady zablokowania kół a wcześniej koła blokowały sie od razu... pedał nie wpada mi głęboko musze go bardzo mocno wcisnąć żeby wpadł ale przy wiekszch prędkośćiach nie ma z tym problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.