Skocz do zawartości

Wahacze oryginalne a regenerowane


tomi84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem wahacze Deckermana z tego co pamiętam bo zależy mi troszke na jakości niż na cenie. Gdy odebrałem wahacze odrazu sprawdziłem luzy na sworzniu i okazało się że jeden elegancki sztywny a drugi lużny jakby był zatopiony w maśle. Od spodu widać że jest między nimi różnica tzn inny kolor nitu ? tak to się nazywa ? Czy to oznacza że sprzedawca wcisnoł mi regenerowany sworzeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zależało Ci na jakości to trzeba było kupić TRW albo Febi ale i tak nie pociągną tak długo jak fabryczne. ten cały Denckermann to dziadostwo jak inne chinole, niemiecka nazwa ma sugerować wyższą jakość i niestety wielu się nabiera

GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zakupiłem wahacze Deckermana z tego co pamiętam bo zależy mi troszke na jakości niż na cenie. Gdy

> odebrałem wahacze odrazu sprawdziłem luzy na sworzniu i okazało się że jeden elegancki sztywny

> a drugi lużny jakby był zatopiony w maśle. Od spodu widać że jest między nimi różnica tzn inny

> kolor nitu ? tak to się nazywa ? Czy to oznacza że sprzedawca wcisnoł mi regenerowany sworzeń

> ?

Bo kto kupuje całe wahacze?

Kup tulejki poliuretanowe i będziesz je miał na wieki.

Do tego sworznie samemu się wymienia co jakiś czas i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.