Skocz do zawartości

Uno 0.899 - błędy...


Muzyk007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to do Was czy na szarańczę mnie wytentegujecie... ale zacznę tu bo to buda od Uno zlosnik.gif

Więc bawiłem się w diagnostyka... sprzęt d00py nie urywa, ale... seej... tfuu... Uno 0.9 obłużyłem palacz.gif

Podłączyłem... parametry... sonda stoi... (ale to wiedzieliśmy od dawna - komp potwierdził)

natomiast pojawiły się inne błędy...

dvns_489_ub5gi.jpg

mogę się od Was coś dowiedzieć co to u licha chodzi dokładnie z 2 i 4 błędem?? (1 - walnięta sonda a 3 to może być wina tego, że był wyjmowany czujnik położenia wału, nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno 899 to jeden wielki błąd i tu w zasadzie należałoby zakończyć wywód ale...

Jest tam taki elektrozawór od cyrkulacji oparów. Szukaj za prawą lampą, gdzieś na prawym nadkolu (nie pamiętam dokładnie bo u mnie było 4 swapy). Poznasz go po tym że jest na niebieskim, plastikowym wężyku paliwowym (właśnie od tych oparów).

Tam prawdopodobnie jest zwarcie, może ten czujnik jest do wywalenia, może wiązka się przetarła..

W samochodzie jest immobilizer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uno 899 to jeden wielki błąd i tu w zasadzie należałoby zakończyć wywód ale...

no ja wiem wiem... Usiłowałem kumplowi to wytłumaczyć... ALEEE była "okazja"... Zresztą nie ważne.

> Jest tam taki elektrozawór od cyrkulacji oparów. Szukaj za prawą lampą, gdzieś na prawym nadkolu

> (nie pamiętam dokładnie bo u mnie było 4 swapy). Poznasz go po tym że jest na niebieskim,

> plastikowym wężyku paliwowym (właśnie od tych oparów).

> Tam prawdopodobnie jest zwarcie, może ten czujnik jest do wywalenia, może wiązka się przetarła..

Dzięks za info ok.gif

> W samochodzie jest immobilizer?

w kluczyku nie ma... chyba nie ma, a takiego zewnętrznego to nie ma...

Chyba, że był kiedyś i ktoś zdemontował, ale jak tak to któryś z poprzednich właścicieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięks za info

> w kluczyku nie ma... chyba nie ma, a takiego zewnętrznego to nie ma...

> Chyba, że był kiedyś i ktoś zdemontował, ale jak tak to któryś z poprzednich właścicieli...

dokładnie chodzi o immobilizer który w sc fabrycznie był w kluczyku, w uno 899 fabrycznie nie ma a jak wiadomo komp uno 899 jest zaimplementowany z sc 899 to sie pluje...

GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.