Skocz do zawartości

popka paliwowa w uno 93r 1.0


traks20

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam takie pytanko .bo padła mi pompka paliwowa w uno ...jest to pompka mechaniczna starego typu z membraną i cięzko jest ją dokupic nawet nową . i mam pytanie czy nie pasowała by pompka od starego poloneza?? .bo sa one w sklepie dostepne i tez mają trzy krocce.

cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czesc mam takie pytanko .bo padła mi pompka paliwowa w uno ...jest to pompka mechaniczna starego

> typu z membraną i cięzko jest ją dokupic nawet nową . i mam pytanie czy nie pasowała by pompka

> od starego poloneza?? .bo sa one w sklepie dostepne i tez mają trzy krocce.

szkoda, że wcześniej nie napisałeś... ja nie dawno do gaźnikowego uno wywaliłem pompkę... oslabiony.gif

Inters cars

Inter Team

szroty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czesc mam takie pytanko .bo padła mi pompka paliwowa w uno ...jest to pompka mechaniczna starego

> typu z membraną i cięzko jest ją dokupic nawet nową . i mam pytanie czy nie pasowała by pompka

> od starego poloneza?? .bo sa one w sklepie dostepne i tez mają trzy krocce.

Mam pompkę w domu, tylko nie wiem czy po ok 3 latach leżakowania na sucho będzie działać niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.