Skocz do zawartości

Nowa kampania Chevrolet Spark, Aveo, Captiva, Epica, Lacetti


chocba

Rekomendowane odpowiedzi

> Dziś jechałem przez pół miasta przez ten p******** złom. Oczywiście powiadomić o kampanii musieli

> poleconym. Gorzej że nie wiem do kogo poszedł, zostawiłem u dilera w rozliczeniu. Podjadę

> chyba do komisu i zostawię list..... Nawet po sprzedaży się to g**** i są problemy

Ale o co chodzi człowieku?

Korona z głowy spadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale o co chodzi człowieku?

> Korona z głowy spadła?

Tak, bo nie mam czasu na pierdoły saskie. Po to się złomu pozbyłem, żeby się ciągle nie martwić co się jeszcze w nim zepsuje. I trzy lata po fakcie okazuje się że jednak nie, nie potrafili nawet zrobić porządnych hamulców. A firma zamiast zadzwonić, to wysyła listy polecone, zawracając głowę. Myśląc że nie mam nic ciekawszego do roboty niż turlać się przez korki bo któryś debil nie dość że sp***** konstrukcję to drugi nie pomyślał że istnieją inne formy kontaktu niż list polecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyszło ci do głowy, że do takiej formy kontaktu są zobowiązani przepisami konsumenckimi?

A jak musisz przez pół miasta jechać, żeby odebrać polecony to może w złym miejscu masz meldunek hehe.gif

Zawsze można też wypełnić na poczcie oświadczenie, że chcesz polecone do skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przyszło ci do głowy, że do takiej formy kontaktu są zobowiązani przepisami konsumenckimi?

> A jak musisz przez pół miasta jechać, żeby odebrać polecony to może w złym miejscu masz meldunek

> Zawsze można też wypełnić na poczcie oświadczenie, że chcesz polecone do skrzynki.

Gratuluję celnego odwracania kota ogonem do góry. Jesteś znakomitym politykiem. Firma sp*******, a problem mam ja i jest to moja wina. Istotnie moja, skusiłem się na szajs. Więcej tego błędu nie popełnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, bo nie mam czasu na pierdoły saskie. Po to się złomu pozbyłem, żeby się ciągle nie martwić co

> się jeszcze w nim zepsuje. I trzy lata po fakcie okazuje się że jednak nie, nie potrafili

> nawet zrobić porządnych hamulców. A firma zamiast zadzwonić, to wysyła listy polecone,

> zawracając głowę. Myśląc że nie mam nic ciekawszego do roboty niż turlać się przez korki bo

> któryś debil nie dość że sp***** konstrukcję to drugi nie pomyślał że istnieją inne formy

> kontaktu niż list polecony.

Taki stary i nie nauczył się jeszcze że po pijaku nie pisze się maili, smsów i postów na forach hehe.gifz_lol1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję celnego odwracania kota ogonem do góry. Jesteś znakomitym politykiem. Firma sp*******, a

> problem mam ja i jest to moja wina. Istotnie moja, skusiłem się na szajs. Więcej tego błędu

> nie popełnię.

A ja raczej popełnię smile.gif

Amen,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem w 100% trzeźwy, tylko wk***** maksymalnie. Nadal jestem.

Moze lepiej dla Twojego zdrowia olej temat tego samochodu na zawsze.

Nie wiem ile teraz lat mialoby to cudo, ale cos tam wspominasz o 3, wiec kolejny wlasciciel pewnie juz dawno wymienil ten plyn?

Ja swego jeszcze nie sprawdzilem nawet, bo dawno DOT 4 mam zalany, ale moze znow bym wymienil ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kto jest za wyrzuceniem kolegi freelancer z działu Chevrolet niech wstawi

Ja jestem przeciw. Forum jest po to żeby każdy mógł mieć swoje zdanie, nawet tak "oryginalne" jak kolegi freelancera alien.gif

Co do akcji serwisowej. Wcześniej było kilka kilka opinii z pretensjami, że Chevrolet nie ogłasza w kilku przypadkach akcji serwisowych. Teraz pretensja, że ogłosił i nie pasuje forma wezwania do serwisu. Wszystkim nie dogodzisz... hehe.gif

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wolę akcję serwisową polegającą na wymianie płynu hamulcowego niż brak takowej związanej z pękającymi głowicami w "kultowych" silnikach czy spieprzonym napinaczu łańcucha rozrządu w innych produktach specjalnej troski tej samej przecenianej marki.

A co do fjorda, to "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień": uokik, Ford klub Polska, samar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, bo nie mam czasu na pierdoły saskie.

To ciekawe... Przez 10 dni, od 2 do 12 października, napisałeś ok. 150 postów (nie chce mi się dokładnie liczyć), prawie wszystkie na HP i prawie wszystkie oryginalne w treści...

Mam nadzieję, że czas na to stracony (poświęcony?) nie doprowadził cię na skraj psychicznej agonii irked.gif

kwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ciekawe... Przez 10 dni, od 2 do 12 października, napisałeś ok. 150 postów (nie chce mi się

> dokładnie liczyć), prawie wszystkie na HP i prawie wszystkie oryginalne w treści...

> Mam nadzieję, że czas na to stracony (poświęcony?) nie doprowadził cię na skraj psychicznej agonii

> kwa

Pisuję je mimochodem, przy innej robocie. Zajmuje to sekundy, w przeciwieństwie do wyprawy przez pół miasta tam i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jestem przeciw. Forum jest po to żeby każdy mógł mieć swoje zdanie, nawet tak "oryginalne" jak

> kolegi freelancera

Dziękuję smile.gif

> A co do fjorda, to "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień": uokik, Ford klub Polska,

> samar

Mam trzy lata Fokę, przebieg taki sam jak w Lacetti. Liczba awarii: zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do akcji serwisowej. Wcześniej było kilka kilka opinii z pretensjami, że Chevrolet nie ogłasza w

> kilku przypadkach akcji serwisowych. Teraz pretensja, że ogłosił i nie pasuje forma wezwania

> do serwisu. Wszystkim nie dogodzisz...

Dokładnie...

Btw. Mogli by jeszcze ogłosić akcję z powodu zimnych lutów na panelu sterowania (i zapalającego się checka - to już mi naprawili więc mnie nie interesuje zlosnik.gif ), bo przecież gdy klima nie działa to też może spowodować zagrożenie - kierownik się przegrzeje oink.gifzlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem i pompa ABS jest OK.

Wymieniono płyn hamulcowy, korek i akurat w moim egzemplarzu wgrano nowy soft odpowiedzialny za ABS.

Nie wiem czy to autosugestia czy nie, ale odnoszę wrażenie że pedał hamulca jest ciut twardszy i wcześniej reaguje, a ABS terkoce chyba z ciut wyższą częstotliwością. hmm.gif Ale głowy za to nie dam hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> No to ciekaw jestem kiedy cie wezwa. Wez zadzwon do serwisu, czy cos wiedza.

> Tu masz link do strony na ktora mozesz sie powołac.

Odkopuję wątek. Wczoraj byłem w serwisie i poinformowali mnie, że w związku z akcją mają zamiar zrobić naprawę. Cośtam pogmerali i zmienili płyn hamulcowy.

ok.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.