Skocz do zawartości

uno bierze olej?


jakubg5

Rekomendowane odpowiedzi

> W moim uniku zrobiło się mało oleju... silnik tez jest troche mokry ale zawsze taki byl. co moze

> powodowac ze Uniak 1.4 bierze olej?

Zajechane pierścienie, sparciałe uszczelniacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki koszt wymiany pierscieni?

IMHO bez sensu....

Pierścionki około 200pln, do tego uszczelki, płyny i wychodzi cena drugiego silnika, oczywiście jesli robisz sam, bo jeszcze doliczając robociznę to masz cene drugiego Uniaka grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mało tzn. ile ubyło w czasie jakiego przebiegu?

Dokładnie, bo autor wątku ma auto zasilane LPG, a to toszkę bierze oleju -pisze jako były posiadacz podobnego auta.

Na odcinku około 400km potrafił mi łyknąć 5 oleju, ale pierścieni praktycznie już nie było. Jazda za mną to sama przyjemnośc - tak mi kumpel mówił.

Potem zrobiłem pierścionki, głowicę i po około 50kkm to samo i poszedł za psie pieniadze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie tam idzie ok litr na tysiąc i jeżdżę . Także nie przejmuj się, jeździj aż padnie i wstaw nowy

> motor - taniej i mniej kłopotów .

Ja już dawno parcha się pozbyłem grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mnie ciągle żal... Buda zdrowa, drzwi całe, nie mam serca go sprzedać póki co .

Nie mam teraz warunków i kasy ani czasu, ale mysle, ze jeszcze kiedy kupie Unofilca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że u mnie to chyba dużo dała konserwacja. Fakt - wykonana 2 lata temu, ale ogniska korozji zdarte do blachy, podkład, lakier, bitex i naprawdę się póki co ładnie trzyma. Ostatnio z ciekawości jak prowadziłem zasilanie do skrzyni, zajrzałem do progów, i nawet ładnie to wygląda od wewnątrz smile.gif. Jedynie wykosztowałem się na reparaturki drzwi wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.