Skocz do zawartości

Potrzebna część


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję celem zdiagnozowania usterki kilku elementów ukłądu zapłonowego do Uno 1.0 '97. Przede wszystkim interesuje mnie elektroniczny moduł. Pożyczyłbym żeby sprawdzić czy to u mnie nawaliło, jak będzie poprawa, to byc może odkupię element.

Czy ktoś ze śląska złomował ostatnio uniaka i zostało mu trochę części, albo ma auto przeznaczone do rozbiórki albo po prostu posiada moduł bądź cały aparat zapłonowy.

Ewentualnie jeśli ktoś z poza śląska ma i chce się tego pozbyć za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukuję celem zdiagnozowania usterki kilku elementów ukłądu zapłonowego do Uno 1.0 '97. Przede

> wszystkim interesuje mnie elektroniczny moduł. Pożyczyłbym żeby sprawdzić czy to u mnie

> nawaliło, jak będzie poprawa, to byc może odkupię element.

> Czy ktoś ze śląska złomował ostatnio uniaka i zostało mu trochę części, albo ma auto przeznaczone

> do rozbiórki albo po prostu posiada moduł bądź cały aparat zapłonowy.

> Ewentualnie jeśli ktoś z poza śląska ma i chce się tego pozbyć za nieduże pieniądze.

mam moduł ale na 100% strzelony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.