Skocz do zawartości

Pas bezpieczeństwa (tył, środek)


DJGRUBY

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z zapinaniem pasa bezpieczeństwa z tyłu (środkowy). Myślałem, że problem tkwi w zapięciu, w które wchodzi klamra, a tu ZONK!

Klamra nie zapina się w żadnym z zapięć, a inne pasy (boczne) bez problemu zapinane są w wszystkich z trzech zapięć, więc w czym problem?

Klamra od pasa środkowego-biodrowego nie jest ani wygięta ani w żaden inny sposób uszkodzona.

Czy jest na to jakaś rada? crazy.gif

Dodam, że pasy jak i zapięcia są oryginalne i od nowości w tym pojeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie jak coś się porobiło z plastikową obudową klamry pasa środkowego to też się nie chciał

> zapinać, wywaliłem cała obudowę (teraz klamra jest goła) i zapina się bez problemu

Można i tak, tyle że u mnie ten środkowy nie zapina się w żadnej obudowie crazy.gif a boczne zamykają się bez najmniejszego problemu w każdej z trzech smile.gif

Dzieciom raczej nie zostawię rozwalonej obudowy, bo sobie łapki przykleszczą wink.gif a i tak nie mam pewności, że zadziała wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można i tak, tyle że u mnie ten środkowy nie zapina się w żadnej obudowie

No to tak jak mówię, obejrzyj klamrę od pasa, nie zapięcia w siedzeniu... powinna mieć luźny albo pęknięty plastik i zjechał za bardzo w stronę zapięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.