Skocz do zawartości

Wycieraczki pracuja tylko na najszybszym trybie


mjedruszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W Uno 1.0 z 1994 r. ostatnimi czasy niedomagaja mi wycieraczki - mianowicie pracuja wylacznie na najszybszym trybie predkosci. Na pierwszym i drugim trybie predkosci nie daja zadnych oznak zycia.

Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie co moge zrobic / sprawdzic / wymienic celem usuniecia tej usterki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> W Uno 1.0 z 1994 r. ostatnimi czasy niedomagaja mi wycieraczki - mianowicie pracuja wylacznie na

> najszybszym trybie predkosci. Na pierwszym i drugim trybie predkosci nie daja zadnych oznak

> zycia.

> Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie co moge zrobic / sprawdzic / wymienic celem usuniecia tej

> usterki

Dodam jeszcze ze wycieraczki nie wracaja do default'owego polozenia po ich wylaczeniu - zostaja w tej pozycji w ktorej byly w momencie w ktorym zostął przełączony wyłącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> W Uno 1.0 z 1994 r. ostatnimi czasy niedomagaja mi wycieraczki - mianowicie pracuja wylacznie na

> najszybszym trybie predkosci. Na pierwszym i drugim trybie predkosci nie daja zadnych oznak

> zycia.

> Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie co moge zrobic / sprawdzic / wymienic celem usuniecia tej

> usterki

zdejmij plastikowe podszybie i dobierz się do kostki od mechanizmu wycieraczek.

Przy włączonym zapłonie i wyłączonych wycieraczkach na jednym przewodzie powinien być plus.

Ten plus zapewnia powrót wycieraczki w miejsce parkowania po jej wyłączeniu.

Przestawiając dźwignie w kolejne położenia powinien pojawiać się plus na kolejnych przewodach.

Jeśli tak się nie dzieje to problem tkwi w samym mechaniźmie (silniczku) wycieraczek.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dodam jeszcze ze wycieraczki nie wracaja do default'owego polozenia po ich wylaczeniu - zostaja w

> tej pozycji w ktorej byly w momencie w ktorym zostął przełączony wyłącznik.

Miałem podobnie i rozebrałem silnik, a tam jedna ze szczotek była zapieczona. Przez to ani nie działał przerywacz, nie wracały gdzie trzeba i w ogóle działały czasem wycieraczki, jak im się chciało. Sprawdź, a może to samo będzie . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.