Skocz do zawartości

Problemy z honda


hefi

Rekomendowane odpowiedzi

> zrobilem sobie mape, daje rade

U A1 czy tego drugiego ? Hamowałeś przed / po ? Ja teraz wkładam duży hamulec z Acco 8gen i nie wiem czy starczy na mapę w marcu, ale w kwietniu chętnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U A1 czy tego drugiego ? Hamowałeś przed / po ? Ja teraz wkładam duży hamulec z Acco 8gen i nie

> wiem czy starczy na mapę w marcu, ale w kwietniu chętnie

w sumie a1 to chyba zerznal od tego drugiego

ja mam niby ecu od a1 ale teraz jest w trakcje modyfikacji i poprawek

jak wyhamuje to wrzuce kreski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zartuje

> I tak pewnie nikt by nie uwierzyl

Witam.... tak, mam problem z honda Accord 2004r... smile.gif

Nie mogę sprzedać :/ każdy oczekuje od 10-letniego auta ze będzie miał 50k przebiegu i bedzie kosztował 15k albo nawet za darmo. ale na przebieg 200k to każdy się pyta czy oryginał i czemu 19k chcę za to auto?

a właśnie TEMU, że od 10-lat jeżdzę, leje olej, zmieniam filtry i leje benzyne.

Nic nie tłucze nic nie skrzypi. no ale zawsze znajdzie się stado maruderów co z 19k ceny od razu palną "a może 17k dam i biorę od ręki?"

Nigdy... nie to auto, nie ten stan i nie to utrzymanie

Kropka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 19 kola sprzedajesz 2004 i nikt nie chce??

> co z nia nie tak?

CENA smile.gif a na priva, albo na publicznym forum bo to żadna ujma mogę pokazać małe ognisko rdzy nad kierowcą przy uszczelce ...

i chyba to komus przeszkadza...

3 osoby które wg mnie miały pojecie i jechały tym autem przyznały się że, faktycznie, silniczek chodzi jak igiełka i auto faktycznie zadbane a nie jakieś porwane tapicerki czy coś w tym stylu.

także Cena CENA i jeszcez raz CENA. a moze przebieg 205kkm ?

także jak ktoś chce żeby miała 100KKM to nech powie... pójde i na własny koszt przekręce. ale żeby mi więcej nie marudził bo naprawde to już staje się nudne, że każdy chce auto full wyposazone, 10-letnie z przebiegien 80kkm i za darmo...

Przykre... ja z ceny nie zejde bo i tak za dużo zszedłem już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> także Cena CENA i jeszcez raz CENA. a moze przebieg 205kkm ?

Cena, przebieg i rdza.

Ja z Yariską musiałem sporo zejść z ceny. Przebieg 202 tys. km i rdza atakująca nadkola.

A pod względem technicznym auto bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena, przebieg i rdza.

> Ja z Yariską musiałem sporo zejść z ceny. Przebieg 202 tys. km i rdza atakująca nadkola.

> A pod względem technicznym auto bez zarzutu.

Z powodu rdzy odrzuciłem jednego całkiem przyzwoitego Accorda i FR-V... Szkoda, genialnym połączeniem byłaby buda np. takiej A4 z silnikiem K20A zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z powodu rdzy odrzuciłem jednego całkiem przyzwoitego Accorda i FR-V... Szkoda, genialnym

> połączeniem byłaby buda np. takiej A4 z silnikiem K20A

Tak czy siak wolę skośnookie.

Tylko trzeba pamiętać, by nie trzymać dłużej, jak 8 lat.

Więcej w solance nie wytrzymują zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z powodu rdzy odrzuciłem jednego całkiem przyzwoitego Accorda i FR-V... Szkoda, genialnym

> połączeniem byłaby buda np. takiej A4 z silnikiem K20A

Heh obejrzyj mojego smile.gif i powiedz czy az tak mocno jak w innych:) bo naprawde nie wierze ze takie wielkie ogniska rdzy maja te auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Heh obejrzyj mojego i powiedz czy az tak mocno jak w innych:) bo naprawde nie wierze ze takie

> wielkie ogniska rdzy maja te auta

Chodzi o to, że poszycie Accorda i FR-V (mówię o tych które oglądałem i które były w miarę bezwypadkowe) były generalnie w miarę ok (pomijając rdzę na tylnych nadkolach czy w Acco na dole drzwi), za to zdecydowanie gorzej jest od spodu co dopiero wychodzi po obejrzeniu samochodu na podnosniku/kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

Zartuje zlosnik.gifzlosnik.gif20.GIF

I tak pewnie nikt by nie uwierzyl zlosnik.gif

Bywają usterki i to poważne. Sporo silników 2.0 poszło na śmietnik zwłaszcza w połaczeniu z LPG (puchną tłoki i zaczynają się stuki w silniku, zwłaszcza pierwszy gar) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim accordzie udręką były wyginające sie tarcze hamulcowe - Honda zrobiła je z jakiegoś taniego materiału i ostre hamowanie kończyło sie koniecznością ich wymiany. Dwa razy mi na gwarancji zmienili trzeci raz było po gwarancji wiec kupiłem jakiś zamiennik niezależnej firmy i problem znikł.

Allah Jahve Amen Alleluja Tortellini!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywają usterki i to poważne. Sporo silników 2.0 poszło na śmietnik zwłaszcza w połaczeniu z LPG (puchną tłoki i zaczynają się stuki w silniku, zwłaszcza pierwszy gar) 

 

Znany temat u mojego mechanika. Brak kanału olejowego w tłoku powoduje przegrzewanie. W 2.4 problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dyszel 06r

Klekocze/stuka CZASAMI głośniej przy delikatnym przyspiszaniu.

Na zimnym i ciepłym, nie pali więcej, nie kopci, dobrze zapala, rozrząd wymieniony 15kkm temu.

Mech sądzi, że to rozrząd. Chcę rozbierać. Jesli okaże się, że to nie to, to głowa do ściągnięcia.

Auto kolegi, ja nim nie jechałem. Ja obstawiam wtrysk.

Jest tu jakiś wrozbita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyszel 06r

Klekocze/stuka CZASAMI głośniej przy delikatnym przyspiszaniu.

Na zimnym i ciepłym, nie pali więcej, nie kopci, dobrze zapala, rozrząd wymieniony 15kkm temu.

Mech sądzi, że to rozrząd. Chcę rozbierać. Jesli okaże się, że to nie to, to głowa do ściągnięcia.

Auto kolegi, ja nim nie jechałem. Ja obstawiam wtrysk.

Jest tu jakiś wrozbita?

 

DMF? Moze tez byc problem z sankami - byla akcja serwisowa na to http://8g.hondaclub.cz/files/service_bulletin/HUK000000001136.pdf

Rozrząd w 2.2? Jakie byly objawy, ze wymienial? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.