Skocz do zawartości

Maslo po wymianie UPG


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

> ja bym wytarł

Nie chodzi o to ...

Dzis bylem ogladac punto, auto stoi kolo 3 miesiecy, wlasciciel jakies 1000km przed "odstawieniem" auta robil UPG.

Dzis bylem ogladac go i ma pod korkami maslo, woda w chlodnicy czysta, z tego co sie dowiedzialem to wlasciciel sie nie zna na mechanice, IMO jakby sie znal to by to wytarl.

Powiedzial ze po UPG bylo wsio ok i nic sie nie dzialo ale maslo jest i sie zastanawiam czy moze byc "stare"

Auto minimalnie ale doslownie minimalnie chodzi nierowno na wolnych, ma porownanie do innego putno ktorego ogladalem wczesniej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może na krótkich odcinkach jeżdżone i stąd masło

szy ja niewyradznie muffie zlosnik.gif

Gosciu zrobil UPG, przejechal 1000km, postawil auto, pod korkami dalej maslow, moze nie wyczyscili podczas zmiany UPG.

Chodzi o to czy jesli auto jezdzi juz z nowa UPG to ta maz sie zneutralizuje czy zostanie i trzeba to wyczyscic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szy ja niewyradznie muffie

> Gosciu zrobil UPG, przejechal 1000km, postawil auto, pod korkami dalej maslow, moze nie wyczyscili

> podczas zmiany UPG.

> Chodzi o to czy jesli auto jezdzi juz z nowa UPG to ta maz sie zneutralizuje czy zostanie i trzeba

> to wyczyscic ...

Nie umyje sie samo. Bardzo prawdopodobne ze nie powycieral i tak zostalowielce mozliwe tez ze skoro sie nie zna to skopal ta wymiane upg grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W agencie tak jest, że jak nie dogrzejesz to masz masło pod korkiem wlewu oleju, ale po

> przegonieniu samo się czyści

Przy krótkich trasach potrafi się zbierać mimo szczelnej głowicy i upg.

Nie wiem czy zniknie samo.

Możliwe że robili budżetowo i nie wymienili oleju przy wymianie UPG wtedy ze starego oleju będzie wypalać wodę dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.