Jump to content

nie działa mi dmuchawa w Jeep Grand Cherokiee-pomocy

Recommended Posts

Witam,

pomożcie poniewaz nawiew niie działa..co to może być pojechałam do serwisu Jeepa ale powiedzieli ze oni nie bawia sie w naprawy ze trzeba nowa załozyc...ale to jest 2,5 koła....pomocy..co to moze byc ??

> Witam,

> pomożcie poniewaz nawiew niie działa..co to może być pojechałam do serwisu Jeepa ale powiedzieli ze

> oni nie bawia sie w naprawy ze trzeba nowa załozyc...ale to jest 2,5 koła....pomocy..co to

> moze byc ??

jedź do Elektryka (elektryk z dużym E - napewno znajdzieś u siebie w mieście - zapytaj na lokalnym) niech sprawdzi przekaźniki - podobnie miałem w Chryslerze nawiew działał tylko na maxa. (ten sam producent)

> jedź do Elektryka (elektryk z dużym E - napewno znajdzieś u siebie w mieście - zapytaj na lokalnym)

> niech sprawdzi przekaźniki - podobnie miałem w Chryslerze nawiew działał tylko na maxa. (ten

> sam producent)

dzieki wielkie,ale powiedz mi jeszcze czy Tobie tez raz dzialala raz nie???

bo moja czasem dziala a czasem poprostu w czsie jazdy sie rozłącza...znalazlam na nia sposob...nad nogami pazasera z przodu sa takie dziwne kabelki ktore gdzies tam nie stykaja chyba....czy moze to byc tylko to...ale dlaczego sama sie rozłacza??

> dzieki wielkie,ale powiedz mi jeszcze czy Tobie tez raz dzialala raz nie???

> bo moja czasem dziala a czasem poprostu w czsie jazdy sie rozłącza...znalazlam na nia sposob...nad

> nogami pazasera z przodu sa takie dziwne kabelki ktore gdzies tam nie stykaja chyba....czy

> moze to byc tylko to...ale dlaczego sama sie rozłacza??

Może nie łączy ?

Sprawdź te kable oraz wtyczkę ok.gif

> Witam,

> pomożcie poniewaz nawiew niie działa..co to może być pojechałam do serwisu Jeepa ale powiedzieli ze

> oni nie bawia sie w naprawy ze trzeba nowa załozyc...ale to jest 2,5 koła....pomocy..co to

> moze byc ??

jeep.org.pl

to chyba dość częsta dolegliwość

> jeep.org.pl

> to chyba dość częsta dolegliwość

bylam tam zalozylam nawet konto ale nie chca mi odpowiedziec poniewaz musze cos wiecej o sobie napisac..prosba jesli masz tam moze zalozone konto to czy mozesz zadac pytanko w moim imieniu....otoz juz wiem ze przekaznik jest do bani i musze inny zalatwic ale jak na zlosc na allegro nie ma takiego jaki jest u mnie bo ja mam taki ze z jednej strony wchodza 3 kabelki a z drugiej wychodza dwa...moze ma ktos taki na zbyciu...??????

pomocyyy panic.gif

• 2 weeks later...

> dzieki wielkie,ale powiedz mi jeszcze czy Tobie tez raz dzialala raz nie???

> bo moja czasem dziala a czasem poprostu w czsie jazdy sie rozłącza...znalazlam na nia sposob...nad

> nogami pazasera z przodu sa takie dziwne kabelki ktore gdzies tam nie stykaja chyba....czy

> moze to byc tylko to...ale dlaczego sama sie rozłacza??

trzeba wykrecic te puszke, ogarnac sie z kablami, najpewniej poluzowaly sie albo nadpalone sa, do elektryka przekazac mu info gdzie ma dlubac