Skocz do zawartości

Ile wytrzymuje pasek rozrządu?


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o pasek w silniku 1.1.Ile lat i ile km Wam wytrzymał?Mój ma 9 lat i 100 tysięcy przebiegu,zastanawiam się nad wymianą ale zawsze to przełoże na póżniejszy termin.Teoretycznie jest co 100 tysiecy lub 5lat ale teoria ma sie na moim przykładzie nijak do praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi mi o pasek w silniku 1.1.Ile lat i ile km Wam wytrzymał?Mój ma 9 lat i 100 tysięcy

> przebiegu,zastanawiam się nad wymianą ale zawsze to przełoże na póżniejszy termin.Teoretycznie

> jest co 100 tysiecy lub 5lat ale teoria ma sie na moim przykładzie nijak do praktyki.

...JAK DLA MNIE TO WYMIANA...PRĘDKO :-)

PZDR MAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prędko nie prędko silnik 1.1mpi bezkolizyjny ,moze drugie sto tysięcy kulnę na tym pasku:)

Ksiazkowo masz co 90 tys ale ja tam wymieniam co 60 tys bo nawet mechanicy twierdza ze 60-70 tys na pasek to jest dosc wychodzi mi to co okolo 4-5lat bo robie tak okolo 12-14 tys rocznie Koszty nie wielkie 140pln wymiana i materiał 100 wiec bez przesady w rozbiciu na 4 lata nie jest tragedia a mam pewnosc ze auto mnie nie zawiedzie w naj mniej oczekiwanym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi mi o pasek w silniku 1.1.Ile lat i ile km Wam wytrzymał?Mój ma 9 lat i 100 tysięcy

> przebiegu,zastanawiam się nad wymianą ale zawsze to przełoże na póżniejszy termin.Teoretycznie

> jest co 100 tysiecy lub 5lat ale teoria ma sie na moim przykładzie nijak do praktyki.

Co tam pasek... mnie wyskoczyła osłona łożyska napinacza, wpadła pomiędzy pasek a koło wałka rozrządu, ten przeskoczył i auto zdechło. To się nazywa mieć pecha cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co tam pasek... mnie wyskoczyła osłona łożyska napinacza, wpadła pomiędzy pasek a koło wałka

> rozrządu, ten przeskoczył i auto zdechło. To się nazywa mieć pecha

ja jechałem w NL bez górnej osłony i odkręciła się śrubka "8 od lampy, wpadła w rozrząd i jebudubu 1 gar zdechł sick.gif to była dopiero lipa sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.