Skocz do zawartości

AKU


etiopczyk12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze robię tak:

Do malucha kupowałem najtańszy w markecie za 120zł 36Ah

Do seja 1,1 kupowałem najtańszy w makiecie za 140zł 45Ah

Do 1,4 16V kupiłbym najtańszy w makecie 50Ah za 160zł

Nie zdarzyło mi się, żeby najtańszy akumulator marketowy nie działał przynajmniej 3 lata. Tylko zawsze biorę miernik za 5zł i biore ten co ma najwyższe napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci odradzam kupowanie najtańszych na Allegro - kupiłem - przyszła paczka - sprawdziłem miernikiem napięcie i gęstość elektrolitu.Wszystko OK.Po pół roku w zimie aku padł (wszystkie cele na czerwono).Odesłałem w ramach gwarancji a tam ''Pan'' powiedział,że nie widzi problemu bo wszystko jest OK screwy.gifMorał taki,że aku jest na gwarancji i leży w piwnicy bo do niczego się nie nadaje.Także najtańsze na Allegro odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie jaki kupic AKU do mojego 1.4 16v w miarę rozsodna cena.A nie wiemm jaki jest rozrusznik.

masz 1.4 16v i żałujesz parę zl na aku.....choć mam 1.1 mpi kupiłem za 200zl i już 2 rok latam....w zimę pali bez żadnego problemu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz 1.4 16v i żałujesz parę zl na aku.....choć mam 1.1 mpi kupiłem za 200zl i już 2 rok latam....w

> zimę pali bez żadnego problemu

Nie żałuje tylko szukam czegos w rozsodnych pieniondzach nie mówie o 150pln za aku tylko cos koło 200-250pln bo są droższe tylko jaki polecicie,marka i ampero godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie żałuje tylko szukam czegos w rozsodnych pieniondzach nie mówie o 150pln za aku tylko cos koło

> 200-250pln bo są droższe tylko jaki polecicie,marka i ampero godz.

Centra futura 60ah śmigała mi w uno w 899 potem w 1.2, potem w 1.2t, potem w 1.4t, potem znowu w 1.2t a teraz śmiga w marei 20v i ma się świetnie, nie wiem ile to lat ale 5 na pewno.

Dodam, że zarżnąłem ją xxxxx razy do cna i nic jej nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Centra futura 60ah śmigała mi w uno w 899 potem w 1.2, potem w 1.2t, potem w 1.4t, potem znowu w

> 1.2t a teraz śmiga w marei 20v i ma się świetnie, nie wiem ile to lat ale 5 na pewno.

> Dodam, że zarżnąłem ją xxxxx razy do cna i nic jej nie zaszkodziło.

Moja centra również długo trzymała napewno więcej niz 5 lat, raz jak posypał mi się szczotki to 20 km przejechałem na nim. To ostatnie 200m nie miał sily nawet mrugnąć kierunkiem po naładowaniu smigał to zeszłego tygodnia 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro ale odbiór był osobisty i odebrałem sam. Na aku bylo 50pln roznicy w cenie jak bym kupował w sklepie Kupiłem centra futura 53Ah Gwarancje mam i co najwazniejsze jak padnie itp to pojade tam gdzie kupowałem a nie bede sie bawil w jakies wysylki itp.

Poszukaj na allegro ale z okolicy gdzie mieszkasz i napewno cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Centra futura 60ah śmigała mi w uno w 899 potem w 1.2, potem w 1.2t, potem w 1.4t, potem znowu w

> 1.2t a teraz śmiga w marei 20v i ma się świetnie, nie wiem ile to lat ale 5 na pewno.

> Dodam, że zarżnąłem ją xxxxx razy do cna i nic jej nie zaszkodziło.

60ah da rade mi altek ładowac czy szukac cos koło53ah.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 60ah da rade mi altek ładowac czy szukac cos koło53ah.?

Jak się zmieści to da radę. Przed zimą zawsze go będziesz mógł doładować prostownikiem. Z ciekawości zerkłem na aku kupiony w zeszłym roku w oszą za 126zł chyba 45Ah, z boku pisze made by centra, u góry ma wskaźnik naładowania jak standardowe centry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się zmieści to da radę. Przed zimą zawsze go będziesz mógł doładować prostownikiem. Z

> ciekawości zerkłem na aku kupiony w zeszłym roku w oszą za 126zł chyba 45Ah, z boku pisze made

> by centra, u góry ma wskaźnik naładowania jak standardowe centry.

OK panowie będę szukał coś koło 53 Ah.Dzienki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupilem centre do seja ale nie pamietam jaka, chyba plus 40ah, jak narazie mroz na dworze i sej

> po tygodniu odpalil od strzala

Centre mogę polecić jak najbardziej, poprzednią (standard) miałem 6 lat i śmigała bez zarzutu, zabił ją tylko zdupczony alternator, który miał problem z ładowaniem, teraz mam centre plus trzeci rok, w drugim aucie mam futurę, naprawdę godne polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.