Skocz do zawartości

zakup PALIO weekend 1.2


teodor66

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Szykuje się do zakupu Fiata Palio Weekend 1.2 75.

> Proszę o poradę na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie, jakie najczęstsze usterki występują w

> tym modelu.

> Z góry dzięki za rady.

Ruda, reszta do ogarnięcia tanim kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Szykuje się do zakupu Fiata Palio Weekend 1.2 75.

> Proszę o poradę na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie, jakie najczęstsze usterki występują w

> tym modelu.

> Z góry dzięki za rady.

Panie:D

nie wiem jaki budżet Cię interesuje

ale ja bym szukał tego po 2003r czyli tego z przodem Albejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak już można wsadzić rękę do kabiny przez podwozie to trochę za dużo

obstawiam, ze nie znajdziesz innego niestety. te auta gniją jak szalone.

w zeszłym roku u siebie odkryłem, ze dziury są większe niż 2 dłonie. a wiesz gdzie? pod nogami pasażerów, bo fabrycznie były tam otwory (chyba do wypuszczania wody- jak w wannie) zaklejone blaszkami na jakiejś masie uszczelniającej. te zaślepki z czasem odpadły i tamtędy woda dostawała sie do kabiny, namokła wykładzina i na efekty nie trzeba czekać długo. podobnie bedzie we wszystkich egzemplarzach.

ja uporałem sie z tym konkretnie. rdza wycięta, wspawane łaty z nierdzewki, zabezpieczona cała podłoga 4 krotnie, także mysle, ze auto jeszcze troche polata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obstawiam, ze nie znajdziesz innego niestety. te auta gniją jak szalone.

> w zeszłym roku u siebie odkryłem, ze dziury są większe niż 2 dłonie. a wiesz gdzie? pod nogami

> pasażerów, bo fabrycznie były tam otwory (chyba do wypuszczania wody- jak w wannie) zaklejone

> blaszkami na jakiejś masie uszczelniającej. te zaślepki z czasem odpadły i tamtędy woda

> dostawała sie do kabiny, namokła wykładzina i na efekty nie trzeba czekać długo. podobnie

> bedzie we wszystkich egzemplarzach.

> ja uporałem sie z tym konkretnie. rdza wycięta, wspawane łaty z nierdzewki, zabezpieczona cała

> podłoga 4 krotnie, także mysle, ze auto jeszcze troche polata

po obejrzeniu kilku Palio stwierdzam, ze masz racje.

Stwierdziłem, że warto dołożyć grosza i kupiłem Punciaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem punciaka II :D 1.2 16v z sekwencją.

> Na razie jestem zadowolony :D

> pozdrawiam

> i jeszcze raz dzięki za rady

Zależy do czego ma służyć auto.

Jak dla mnie Punto jest małe. Pomimo że wcześniej jeździłem maluchem to Palio jest takim minimum teraz, bo zdarza się już ciasnawe to moje Palio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy do czego ma służyć auto.

> Jak dla mnie Punto jest małe. Pomimo że wcześniej jeździłem maluchem to Palio jest takim minimum

> teraz, bo zdarza się już ciasnawe to moje Palio.

auto na dojazdy do pracy i raz w roku nad morze ( rodzina 2+1) więc nie ma tragedii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto na dojazdy do pracy i raz w roku nad morze ( rodzina 2+1) więc nie ma tragedii :D

Więc ja podobnie jak każdy potrzebuje auta. Pozatym ja jeszcze wożę cegły, kafle, dechy, palety, szafki, wózki, lodówki czy regipsy na relingach. Cały czas coś robię to mi ciasnawy się robi klamor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Wyciągałem ze sieny silnik niedawno a to to samo co palio praktycznie z blachą. Zobacz spód ile zgnity i przy chłodnicy. W sienie przodu praktycznie nie było. Cały pas zjedzony, wszędzie wielka ruda była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja zakupilem nie dawno palio 1.2 z 2000r w gazie za bagatela 800 zł czemu tak mało ? :D Bo mojej teściowej przestał działać na gazie to powiedzialem ze kupie po cenie zlomu :3 I zgodzila sie okazalo sie ze attuator zacinal sie i wyregulowalem reduktor i smiga :D

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.