Skocz do zawartości

Jaki kolor zimówek wybrać?


RoMaN1990

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem inne pytanie do Was, który kolor wybrać na zimówki bo przymierzam się do zakupu nowych opon i od razu chce sobie odświeżyć zimówki, oto VT:

vt1hb.jpg

vt2j.jpg

vt3s.jpg

Zdjęcie sprzed dwóch lat, obecnie front wygląda bardziej agresywnie ...

57591584.jpg

Dylemat pomiędzy białe, a czarne ... pomóżcie 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zmiany auta a potem można pomyśle o felach hehe.gif

życzę ci abyś sobie kupił tą

00_intro_wcms.jpg

coś wtedy możemy pomaszkiecić przy felach.

a co do felg to nic ładnego inny model może by lepszy był

Czarne, odpadają bo zima to pora dość brzydka o drogach nie wspomnę. Ładne drogi zimowe to są białe (zaśnieżone)

Zimowa_droga.jpg

ale nikt nie docenia piękna białej szosy więc zamienia się ona zaraz w guwno pośniegowe i traci swój urok.

tak to jest z czarnymi felami

pap_zima_droga_samochod_600.jpeg

a może coś w chromie lizak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe BMW nie mają duszy no.gif Z nowszych to tylko M jak coś, ale na razie to nie mój budżet zlosnik.gif Chrom yikes.gif nie mam zamiaru robić wieś auta :D czarny / biały głównie chodzi mi po głowie smile.gif Ja też uwielbiam jeździć po białych, zaśnieżonych trasach szczególnie w jasną noc serce.gif Białe zimówki ładnie wyglądają jak są czyste, a tak to po prostu szarzeją frown.gif , chyba zostanę przy czarnych ok.gif

P.S. gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowe BMW nie mają duszy Z nowszych to tylko M jak coś, ale na razie to nie mój budżet Chrom nie

> mam zamiaru robić wieś auta :D czarny / biały głównie chodzi mi po głowie Ja też uwielbiam

> jeździć po białych, zaśnieżonych trasach szczególnie w jasną noc Białe zimówki ładnie

> wyglądają jak są czyste, a tak to po prostu szarzeją , chyba zostanę przy czarnych

> P.S. gówno

Mejbi stickerbomb? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowe BMW nie mają duszy Z nowszych to tylko M jak coś, ale na razie to nie mój budżet Chrom nie

> mam zamiaru robić wieś auta :D czarny / biały głównie chodzi mi po głowie Ja też uwielbiam

> jeździć po białych, zaśnieżonych trasach szczególnie w jasną noc Białe zimówki ładnie

> wyglądają jak są czyste, a tak to po prostu szarzeją , chyba zostanę przy czarnych

> P.S. gówno

Jednak dla mnie dusza dresu i nie rozgarniętego kolesia mnie nie przekonuje. Nowe BMW to straciły i chwała Panu za to. Oczywiście kwestia gustu.

Ja wole na zimę mieć normalne srebrne fele ale dokładnie tak jak piszesz należy przeanalizować jak te fele będą wyglądać na zimowych drogach w kierunku Sierszy. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak dla mnie dusza dresu i nie rozgarniętego kolesia mnie nie przekonuje. Nowe BMW to straciły i chwała Panu za to. Oczywiście kwestia gustu.

Mi brakuje tego "czegoś" co mają stare BMW - E28, E30 i E36 i to nie ta sama jakość co kiedyś frown.gif

> Ja wole na zimę mieć normalne srebrne fele ale dokładnie tak jak piszesz należy przeanalizować jak te fele będą wyglądać na zimowych drogach w kierunku Sierszy.

Czyżbyśmy się gdzieś widzieli zlosnik.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi brakuje tego "czegoś" co mają stare BMW - E28, E30 i E36 i to nie ta sama jakość co kiedyś

> Czyżbyśmy się gdzieś widzieli ?

Wszystko jest możliwe grinser006.gif

To taki mój pomysł gdzie mogło być robione zdjęcie w okolicy Trzebini, na rafinerie mi to nie wygląda, ani wapienniki więc została mi Ele. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.