Skocz do zawartości

Prośba o zaproszenie na bmw-syndykat.pl


goldixll

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> Posiada ktoś i poratuje ?? Generalnie urzęduje tam jeden typek który oszukał mnie i ignoruje moje

> wiadomości. Chciałbym żeby ludzie z forum wiedzieli z kim mają do czynienia

> Z góry dziękuję

mam konto, ale...

Quote:

Aktualnie posiadasz: 0 zaproszeń


pewnie trzeba trochę posmapować, żeby móc zapraszać.... później poczytam, popacze i może coś się uda zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Aktualnie posiadasz: 0 zaproszeń

hmm, ale chyba dużo tam piszesz... to co trzeba zrobić, żeby móc zapraszać? blush.gif

ja się parę miesięcy temu na otwartą rejestrację załapałem, ale co z tego skoro... do skrzynki odbiorczej nie można wejść, bo za mało postów np zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> te cwaniak Żeby Ci się tak nóżka w życiu nie podwinęła i żebyś czasem jakimś "zabytkiem" nie

> musiał jeździć

Wiesz, to nie kwestia musu. Ci ludzie za te pieniądze mogliby jeździć współczesnym autem. Jakby mnie nie było stać na nowe BMW to bym jeździł nie zabytkowym BMW tylko współczesnym kompaktem.

Zeby byla jasnosc. Ja nie mowie, ze jeżdżenie starym złomem to coś złego, szczególnie jeśli jest dobrze utrzymany, ale niewątpliwie to forum jest to jakis rodzaj fiksacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, to nie kwestia musu. Ci ludzie za te pieniądze mogliby jeździć współczesnym autem. Jakby

> mnie nie było stać na nowe BMW to bym jeździł nie zabytkowym BMW tylko współczesnym kompaktem.

> Zeby byla jasnosc. Ja nie mowie, ze jeżdżenie starym złomem to coś złego, szczególnie jeśli jest

> dobrze utrzymany, ale niewątpliwie to forum jest to jakis rodzaj fiksacji.

hmm.gif jak dla mnie wlasnie jezdzisz zwyklym, malym i plastikowym kompaktem. I nie czuj sie obrazony, nie mialem takiego zamiaru. po prostu seria 1 jest dla mnie jakby troszke lepiej wykonanym focusem, astra czy inna skoda.

PS. nie mam konta na tym forum zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm, ale chyba dużo tam piszesz... to co trzeba zrobić, żeby móc zapraszać?

> ja się parę miesięcy temu na otwartą rejestrację załapałem, ale co z tego skoro... do skrzynki

> odbiorczej nie można wejść, bo za mało postów np

nie wiem. troche bez sensu te forum a moderatorzy i tak wiedza wszystko najlepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dla mnie wlasnie jezdzisz zwyklym, malym i plastikowym kompaktem. I nie czuj sie obrazony, nie

> mialem takiego zamiaru. po prostu seria 1 jest dla mnie jakby troszke lepiej wykonanym

> focusem, astra czy inna skoda.

> PS. nie mam konta na tym forum

Owszem, i gdybym miał alternatywę w postaci kompaktu z rwd podobnie jezdzacego to nie jeździł bym BMW tylko wlasnie nim. I tu nie ma sie o co obrażać, więc nie wiem czemu miałbym to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, to nie kwestia musu. Ci ludzie za te pieniądze mogliby jeździć współczesnym autem. Jakby

> mnie nie było stać na nowe BMW to bym jeździł nie zabytkowym BMW tylko współczesnym kompaktem.

> Zeby byla jasnosc. Ja nie mowie, ze jeżdżenie starym złomem to coś złego, szczególnie jeśli jest

> dobrze utrzymany, ale niewątpliwie to forum jest to jakis rodzaj fiksacji.

A kiedy skończysz spłacać swój niezłom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, to nie kwestia musu. Ci ludzie za te pieniądze mogliby jeździć współczesnym autem. Jakby

> mnie nie było stać na nowe BMW to bym jeździł nie zabytkowym BMW tylko współczesnym kompaktem.

> Zeby byla jasnosc. Ja nie mowie, ze jeżdżenie starym złomem to coś złego, szczególnie jeśli jest

> dobrze utrzymany, ale niewątpliwie to forum jest to jakis rodzaj fiksacji.

ale zrozum, Ci ludzie chcą jeździć takimi a nie innymi autami i Twoja opinia niespecjalnie ich interesuje zlosnik.gif

ja wiem że Ty byś ich pousadzał najchętniej w Kiach Ceed 1.0 turbo eco ale nie sądzę aby byli zainteresowani zlosnik.gif

wiesz co ja bym zrobił jakby mi ktoś dał za darmo nowe BMW np F10? Z ręką na sercu - sprzedałbym i kupiłbym sobie coś fajnego - Czajkę lub coś w tym stylu zlosnik.gif

Bo jest 10000000000000000000000000000000x fajniejsza zlosnik.gif

001_13_.jpg

a nowe BMW wygląda przy niej jak plastikowe wiadro przy chińskiej porcelanie zlosnik.gif

i mało mnie obchodzi przyczepność, ekologiczność czy szacun na dzielni zlosnik.gif

generalnie osobiście ostatnim BMW które ja akceptuję jest E38. To co było później to dla mnie śmietnik, nie ważne czy jest to M5 E60 czy M3 E46 czy F01. Po prostu sama stylistyka mnie odpycha jak przeciwny biegun. Proste.

są ludzie do których Twoje gadanie trafia - gadanie na zasadzie "szybciej, wyżej, dalej" - czyli nowiej=lepiej=eko=fajniej - ale jest spora grupa dla których to zwyczajny pół marketingowy bełkot - grupa która potrafi dopasowywać swoje decyzje nie do katalogów producentów tylko do swych realnych zainteresowań i potrzeb - ja wiem że czasami ciężko to zrozumieć, a wręcz jest to niewygodne ze światopoglądowego puntu widzenia - ale jak się nie rozumie to lepiej się zastanowić a nie jechać od razu od "fiksacji" spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak mi przyjdzie na to ochota, albo jak mi sie zechce kupić następny. Ostatni splacalem 2,5 roku.

No widzisz, a ja wszystkie trzy swoje złomy kupiłem za gotówkę i za różnicę ceny do 123 dziesięć razy zabiorę rodzinę na wakacje. Że o porównaniu komfortu podróżowania 728 i 123 nie wspomnę... smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> forum "specyficzne" to fakt, ale takie komentarze to są na poziomie przedszkolaka...

ok.gif prawda..

ale fury to maja ciekawe wink.gif

Quote:

To jest forum od tych zabytków ?


Nie rozumie z calej rozmowy czemu ludzie zle to odebrali niewiem.gif tam maja zabytkowe auta i sa niesamowicie piekne serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No widzisz, a ja wszystkie trzy swoje złomy kupiłem za gotówkę i za różnicę ceny do 123 dziesięć

> razy zabiorę rodzinę na wakacje. Że o porównaniu komfortu podróżowania 728 i 123 nie

> wspomnę...

No widzisz ja mam kasę tez i na wakacje a z rodzina nie jeżdżę 123 tylko czym innym, bo to jest akurat auto dwumiejscowe, ktore mi odpowiada, w tej cenie mógłbym mieć f10, ale nie chce, bo dla mnie komfort podróżowania 123 jest większy. Nie jestem głupi by kupować auta za gotówkę skoro to sie nie opłaca jeśli BMW dopłaca do leasingu i można wiecej mieć odsetek na głupiej lokacie (nie mówiąc o innych inwestycjach). I co? Będziemy sie dalej licytować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik. Ja nie mam nic przeciw zabytkom. Tylko ich miejsce jest w muzeum a nie na drogach.

A to co ci goście tam uprawiają to głownie doprowadzanie zabytkowych pojazdów nie do stanu fabrycznego jak ten na twoim zdjęciu, lecz do stanu jakiejś tam używalności i wydziwienia.

Niestety i Ty jesteś dla mnie w pewnym zakresie anty przykładem. Sorki, ale nie przyklasne szaleństwom na drodze publicznej i ryzykowaniem życia innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Konik. Ja nie mam nic przeciw zabytkom. Tylko ich miejsce jest w muzeum a nie na drogach.

ale to jest tylko Twoje zdanie - zwróć uwagę że nie podziela go nawet ustawodawca, ani żaden ustawodawca na całym świecie. Ba - wręcz ułatwia się takim pojazdom jazdę po drogach publicznych (nie mówię o zglebionych E34/E36 tylko o zabytkach)

> A to co ci goście tam uprawiają to głownie doprowadzanie zabytkowych pojazdów nie do stanu

> fabrycznego jak ten na twoim zdjęciu, lecz do stanu jakiejś tam używalności i wydziwienia.

Patrzysz na tamte auta z użytkowego punktu widzenia a to błąd. te auta nie służą w większości jako środek transportu. Mają dostarczać radość i wrażenia. I nie nie jestem fanem zglebionych E36 z przyciemnionymi lampami ale potrafię zrozumieć po co ktoś robi takie rzeczy i tyle.

> Niestety i Ty jesteś dla mnie w pewnym zakresie anty przykładem. Sorki, ale nie przyklasne

> szaleństwom na drodze publicznej i ryzykowaniem życia innych ludzi.

ale co ja takiego robię złego na drogach publicznych? W przerażającej większości czasu jeżdżę super grzecznie a prawie 400000 km bezwypadkowej jazdy (nie liczę strzała w tył podczas stania na skrzyżowaniu od baby bo wpływ miałem na to żaden - nie miałem nawet gdzie uciec bo widziałem ją w lusterku) przeróżnymi dziwnymi i bardziej normalnymi złomami raczej nie świadczy na moją niekorzyść grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wnoszę o zmiany prawne. Nie jest to potrzebne nawet. A ty się niedawno chwiles jak to przy

> prędkości grubo ponad 100 ledwo opanowales auto po Daniu mu w palnik.

nie zdarzył Ci się nigdy błąd?

mi się zdarzają i wyciągam z nich wnioski smile.gif

> Poza tym jeśli te auta

> robi się dla fanu to ja jestem za.

a niby dla czego miałoby się to robić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zdarzył Ci się nigdy błąd?

Widzisz. Różnica jest taka, ze na takie błędy auto mi nie pozwala, Dopóki sam nie wyłączę elektroniki.

> mi się zdarzają i wyciągam z nich wnioski

Ja tez. Tylko życzę ci abyś nie musiał ponosić konsekwencji tych błędów.

> a niby dla czego miałoby się to robić

Niektórzy widza to jako sposób na przemieszczanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz. Różnica jest taka, ze na takie błędy auto mi nie pozwala, Dopóki sam nie wyłączę

> elektroniki.

> Ja tez. Tylko życzę ci abyś nie musiał ponosić konsekwencji tych błędów.

nie ma ludzi nieomylnych i systemów doskonałych - kres poprawnego działania ESP również nie jest nieosiągalny a droga to nie tor testowy i czasami system nie zareaguje poprawnie - pytanie czy na taka sytuację bardziej jestem przygotowany ja, który jestem zmuszony być bardziej skoncentrowany za kierownicą czy Ty wierzący w swe systemy ok.gif Przypominam Ci że miałem sytuację (zresztą nie pierwszą i nie ostatnią) ale auto jednak opanowałem - analogiczną sytuację wywołałem jeszcze potem dwukrotnie celowo i jestem mądrzejszy smile.gif. Ciekawe czy ja prędzej opanowałbym Twoje auto czy Ty moje zlosnik.gif Oczywiście wolałbym żeby moja serce.gif miała w swoim aucie te systemy, jeśli o to chcesz spytać. grinser006.gif

> Niektórzy widza to jako sposób na przemieszczanie się.

ja również widzę np w Wołdze sposób na przemieszczanie się - jeżdżę sobie nią do pracy w sezonie i nawet na wakacje - coś w tym złego? Ale na bmw syndykat są głównie ludzie którzy swoje auta traktują bardziej jak maskotki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawda..

> ale fury to maja ciekawe

> Quote:

> To jest forum od tych zabytków ?

> Nie rozumie z calej rozmowy czemu ludzie zle to odebrali tam maja zabytkowe auta i sa

> niesamowicie piekne

ja tam nie widze zabykow za wiele.

a wieksza czesc aut ktore tam sa jest dobrze dopracowana i warta wiecej niz nie jedno 10 letnie mlodsze bmw 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tam nie widze zabykow za wiele.

> a wieksza czesc aut ktore tam sa jest dobrze dopracowana i warta wiecej niz nie jedno 10 letnie

> mlodsze bmw

e30 to juz zabytek smile.gif mozna je rejestrowac na zolta blache smile.gif wiem bo sprawdzalem :D a kebab to juz prawie zabytek :D niektre maja juz po 20lat zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma ludzi nieomylnych i systemów doskonałych - kres poprawnego działania ESP również nie jest

> nieosiągalny a droga to nie tor testowy i czasami system nie zareaguje poprawnie - pytanie czy

> na taka sytuację bardziej jestem przygotowany ja, który jestem zmuszony być bardziej

> skoncentrowany za kierownicą czy Ty wierzący w swe systemy Przypominam Ci że miałem sytuację

> (zresztą nie pierwszą i nie ostatnią) ale auto jednak opanowałem - analogiczną sytuację

> wywołałem jeszcze potem dwukrotnie celowo i jestem mądrzejszy . Ciekawe czy ja prędzej

> opanowałbym Twoje auto czy Ty moje Oczywiście wolałbym żeby moja miała w swoim aucie te

> systemy, jeśli o to chcesz spytać.

> ja również widzę np w Wołdze sposób na przemieszczanie się - jeżdżę sobie nią do pracy w sezonie i

> nawet na wakacje - coś w tym złego? Ale na bmw syndykat są głównie ludzie którzy swoje auta

> traktują bardziej jak maskotki

Widzisz ja to widzę nieco inaczej. Zacznijmy od tego, ze to nie tylko systemy. Współczesne auta zachowują sie na drodze coraz lepiej także bez systemów. Najważniejsze jest jednak kwestia filozofii. Skoro jestem świadom tego, ze popelniam błędy to w miejscu gdzie od nich może zależeć życie używam narzędzi (aut) ktore wiecej wybaczają.

I to nie ma nic wspólnego z tym, że niezależnie od tego staram sie być sprawnym kierowca i błędów nie popełniać. To nie ma nic wspólnego z tym, ze nie kompensuje ryzyka. Nie jeżdżę szybciej bo mam systemy. Po prostu dzięki nowoczesnej technice mam znacznie większy margines błędu. A to czy Ty w moim aucie pojedziesz szybciej niż ja w Twoim to moglibyśmy tez sprawdzić całkiem niezależnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz ja to widzę nieco inaczej. Zacznijmy od tego, ze to nie tylko systemy. Współczesne auta

> zachowują sie na drodze coraz lepiej także bez systemów. Najważniejsze jest jednak kwestia

> filozofii. Skoro jestem świadom tego, ze popelniam błędy to w miejscu gdzie od nich może

> zależeć życie używam narzędzi (aut) ktore wiecej wybaczają.

ale to jest i ich plus i minus - o tym mówię. Więcej wybaczają więc dekoncentrują. To prosta zależność - i nie mów mi że tak nie jest bo ja też mam i miałem wiele współczesnych aut zlosnik.gif Łatwiej przecenić swoje możliwości w nowym aucie niż w starym. W dodatku granica jest przez te nowe przekraczana dużo bardziej gwałtownie co w połączeniu ze "stoickim spokojem" często daje ciekawe efekty w rowie zlosnik.gif

> I to nie ma nic wspólnego z tym, że niezależnie od tego staram sie być sprawnym kierowca i błędów

> nie popełniać. To nie ma nic wspólnego z tym, ze nie kompensuje ryzyka. Nie jeżdżę szybciej bo

> mam systemy.

ależ jeździsz na 100%, sam pisałeś że ładujesz się w ruchu ulicznym na milimetry - to min. dzięki systemom zlosnik.gif

> Po prostu dzięki nowoczesnej technice mam znacznie większy margines błędu. A to

> czy Ty w moim aucie pojedziesz szybciej niż ja w Twoim to moglibyśmy tez sprawdzić całkiem

> niezależnie.

na wiosnę? jakbyśmy się wkręcili na tor to czemu nie, choć bedę się bał o moje auto po blacharce i lakierze zlosnik.gif Bo to rzadka fura jest, takie przedliftowe E12 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, to nie kwestia musu. Ci ludzie za te pieniądze mogliby jeździć współczesnym autem. Jakby

> mnie nie było stać na nowe BMW to bym jeździł nie zabytkowym BMW tylko współczesnym kompaktem.

> Zeby byla jasnosc. Ja nie mowie, ze jeżdżenie starym złomem to coś złego, szczególnie jeśli jest

> dobrze utrzymany, ale niewątpliwie to forum jest to jakis rodzaj fiksacji.

na szczęscie nie wszyscy myśla jak Ty, osobiście tez przedkłądam fajnego youngtimera, którego nie każdy może mieć nad nóweczki salonowe, które kupuje byle kto ma kase, często bez świadomego wyboru marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik, KVM, to dyskusja czy przyjemniej jest się przytulać do blondynki czy do brunetki. Każdy ma inne preferencje i niech tak zostanie.

Jeśli kolega KVM nie czuje jeżacego się włosa na plecach na widok sterej 635i bo woli 123 z ABSem to niech tak zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czemu czesc i jak go do tego zmusiłeś?

>jak go do tego zmusiłeś?

czekałem tydzień aż się odezwie. Pisałem do niego privy na trzech forach bmw (gdzie regularnie się logował), pisałem maile, nawet wysłałem mu wiadomość na FB.

Z telefonem do niego było trochę gorzej bo go nie miałem, ale pod koniec tygodnia dostałem cynk że próbuje sprzedać felgi na tablica.pl a tam już podał tel. kontaktowy. Mając telefon wysłałem mu zatem smsy.

Po tym jak napisałem, że byłem zgłosić sprawę na policji oraz że każdemu jego i jego żony znajomemu na FB wyślę linka do strony gdzie dokładnie opisuję jaki to uczciwy człowiek z pana Dawida K. w końcu zabrał głos w dyskusji.

Odezwał się wieczorem pisząc że żadnej wiadomości PW ode mnie nie dostał i że bezpodstawnie go oczerniłem (strasząc mnie sądem zlosnik.gif) , na smsy nie odpowiadał bo nie miał pieniędzy shocked.gifrotfl.gif Maili nie dostał, wiadomości na FB nie dostał.

Na koniec na PW napisał że cytuję:

Quote:

Ok, jako ze nie czuje sie winny, bylem dzisiaj u radcy prawnego. Przedstawilem mu całą sytuacje, łącznie z zrzutami ekraniu i kopia strony którą zalozyles na republika.pl.

Uswiadomil mnie ze jako osoba ktora utracila prace i ma status bezrobotnego oraz osobo oczerniona bez poczekania minimum 14 dni na wyjasnienie sprawy, mam prawo do oddanie Tobie kasy w ratach.

Dlatego 1 czesc tj: 250zł dostaniesz dzisiaj

a druga czesc tj: 270zł otrzymasz po usunieciu postów oczerniajacych mnie i w/w strony internetowe. Ja zasilek dostane 1 grudnia wiec kase bede mial na 100%

Teraz juz tylko Twoj ruch jak sie sprawa szybko potoczy.


rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Naturalnie się nie zgodziłem, napisałem mu że paczkę odeślę po całkowitym oddaniu kasy, tak samo z postami- wywalę jak odda kasę.

Także póki co otrzymałem połowę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jestem głupi by kupować auta za gotówkę

> skoro to sie nie opłaca jeśli BMW dopłaca do leasingu i można wiecej mieć odsetek na głupiej

> lokacie (nie mówiąc o innych inwestycjach). I co? Będziemy sie dalej licytować ?

BMW dopłaca za leasing, powiadasz... hehe.gif

Pogadamy jak będziesz miał własny samochód i będziesz ponosił PEŁNE koszty jego utrzymania...smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BMW dopłaca za leasing, powiadasz...

Owszem dopłaca. Zamiast obniżać cenę wola w ten sposób wspierać sprzedaz. Zreszta nie tylko oni.

> Pogadamy jak będziesz miał własny samochód i będziesz ponosił PEŁNE koszty jego utrzymania...

Mam nadzieje ze nigdy tak nie będzie. Nie jestem na tyle głupi by ponosić pełne koszty skoro mogę mieć dofinansowanie w postaci doplaty doi leasingu, darmowego serwisu, czy ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem dopłaca. Zamiast obniżać cenę wola w ten sposób wspierać sprzedaz. Zreszta nie tylko oni.

> Mam nadzieje ze nigdy tak nie będzie. Nie jestem na tyle głupi by ponosić pełne koszty skoro mogę

> mieć dofinansowanie w postaci doplaty doi leasingu, darmowego serwisu, czy ubezpieczenia.

Skoro nie ponosisz pełnych kosztów utrzymania samochodu to czemu wypowiadasz się na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moesz mi opisac jak te doplaty wygladaja ??

Przykładowo. Cena rynkowa leasingu to 112 procent (suma wszystkich opłat i rat ). Jest to najtańsza rynkowa oferta po negocjacjach. Tymczasem w leasingu firmowym BMW możesz uzyskać od 101 do 107 procent. Oczywiscie nie zawsze jest taka oferta i nie na wszystkie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oferta jest dostępna dla każdego.

Quote:

...w leasingu firmowym BMW.


Czy aby na pewno?

Poza tym.

Przykład ze strony BMW:

BMW X3 sDrive18d

Cena: 151 600 PLN*

Wpłata własna: 45 480 PLN

Kwota finansowania: 106 120 PLN

Roczny przebieg: bez limitu

Miesięczna rata: 2 082 PLN

Nie wiem jak oni to liczą, bo mi wychodzi nie mniej, nie więcej jak 16%.

No to do obiecywanych 7% sporo brakuje.

A licząc procent od kwoty pomniejszonej o wpłatę własną wyjdzie jeszcze więcej... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykładowo. Cena rynkowa leasingu to 112 procent (suma wszystkich opłat i rat ). Jest to najtańsza

> rynkowa oferta po negocjacjach. Tymczasem w leasingu firmowym BMW możesz uzyskać od 101 do 107

> procent. Oczywiscie nie zawsze jest taka oferta i nie na wszystkie auta.

rozumie ze przez te wszystkie lata leazingu splacasz te 101% auta czyli dokladasz 1% do wartosci auta salonowego tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumie ze przez te wszystkie lata leazingu splacasz te 101% auta czyli dokladasz 1% do wartosci

> auta salonowego tak ??

Tak. I tak jak pisałem to nie jest oferta na każde auto i zawsze. Dopłata do leasingu od BMW Polska jest na poziomie 2-8 procent ceny auta, czasem ciut wiecej czasem ciut mniej. Oczywiscie te 101 procent może wyjść tylko przy maksymalnie krótkim leasingu i dużej wpłacie własnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.