Skocz do zawartości

Radio do 300PLN z zielonym podświetleniem - pomoc w wyborze


Fryzuryn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nowe radio do 300 PLN, cd+mp3+USB, koniecznie zielone podświetlenie, pacjent Skoda Octavia I Hatchback na seryjnych głośnikach.

Mam trzech faworytów:

Kenwood KDC-3054UG

Sony CDX-GT44U

Pioneer DEH-1420UB

Który z powyższych modeli będzie najlepszym wyborem biorąc pod uwagę jakość dzwięku, prostotę obsługi oraz wykonanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> nowe radio do 300 PLN, cd+mp3+USB, koniecznie zielone podświetlenie, pacjent Skoda Octavia I

> Hatchback na seryjnych głośnikach.

> Mam trzech faworytów:

> Kenwood KDC-3054UG

> Sony CDX-GT44U

> Pioneer DEH-1420UB

> Który z powyższych modeli będzie najlepszym wyborem biorąc pod uwagę jakość dzwięku, prostotę

> obsługi oraz wykonanie?

> Pozdrawiam

W Felicii doskonale sprawdził się Pioneer DEH 2320UB. Są 3 wersje podświetlenia, ja wybrałem zieloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sklanial bym sie ku Pioneer'owi. Podobno nowe modele graja calkiem przyjemnie, nawet takie tanie

zgadza się. Kupiłem żonie mvh1400UB. Szczęka mi opadla jak uslyszalem jak gra radio za ok 200zł

Swoją drogą... to tylko uzmysławia , biorąc pod uwagę cenę i jakość takiego radia jak pioneer mvh1400UB NIE WIDZĘ NAJMNIEJSZEGO UZASADNIENIA dla zakupu jakiegokolwiek radia w stylu dalco/naviheaven/clatronic czy inne cuda. ŻADNEGO.

to tak OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi Pany jaki jest dotęp do radyjek z zielonym podświetleniem + cd/mp3 + usb + 2 wyjscia RCA - bo z tego co widze, to te wszystkie średnie klasy to wszystko mają prócz podwójnego RCA. Macie coś godnego polecenia coby grało nie jakoś wymagająco [przód zestaw odesparowany hertza pod wzmak + skrzynka z tyłu pod wzmak + w przyszlosci być może tył 13cm wink.gif] + miało te w/w opcje, a nie kosztował 1k? zlosnik.gif

Z góry dzięki za pomoc 20.GIF

coderiese odpowiedziałem Tobie jako ostatniemu w wątku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja rozwiązałem problem stosując taki rozdzielacz rca

> http://allegro.pl/rozdzielacz-lacznik-wt-rca-2x-gn-rca-pozlacany-i2832757050.html

tylko z tego co mi się wydaje nie jest to rozwiązanie dobre jakościowo, ale moge się mylić - młody jestem, nie znam się zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A powiedzcie mi Pany jaki jest dotęp do radyjek z zielonym podświetleniem + cd/mp3 + usb + 2

> wyjscia RCA...

Jeśli chodzi o wyjścia, to spojrzeć na Clariony grinser006.gif

Na przykład: CZ201EG

albo ze starszych (szczególnie polecam jak ktoś chce mieć USB ukryte np. w schowku): CZ200EG

lub: CZ209EG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o wyjścia, to spojrzeć na Clariony

> Na przykład: CZ201EG

> albo ze starszych (szczególnie polecam jak ktoś chce mieć USB ukryte np. w schowku): CZ200EG

> lub: CZ209EG

Czarny panel być musi, także ostatnie odpada i jakiś taki dziwny ten design, pierwsze w sumie najlepsze jesli chodzi o moje preferencje, ale malo tego po necie - cenowo od 340 do 420zł, a jest to 4x45, a nie 4x50 jakby na to nie patrzeć.

Czyli jeśli chodzi o 2xRCA + te preferencje w/w to trzeba dołożyć z tego co widze - czy tylko mi sie wydaje? hmm.gif

Dzieki za propozycje 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czarny panel być musi, także ostatnie odpada i jakiś taki dziwny ten design, pierwsze w sumie

> najlepsze jesli chodzi o moje preferencje, ale malo tego po necie - cenowo od 340 do 420zł, a

> jest to 4x45, a nie 4x50 jakby na to nie patrzeć.

> Czyli jeśli chodzi o 2xRCA + te preferencje w/w to trzeba dołożyć z tego co widze - czy tylko mi

> sie wydaje?

> Dzieki za propozycje

szukałem ostatnio czegoś z podobnymi warunkami jak Ty tylko z czerwonym podświetleniem i mój wybór padł na Pioneer'a DEH 2500UI i nie żałuję ale on jest tylko z czerwonym podświetleniem

za 319zł masz Pioneer'a DEH-X 3500UI i on ma zmienny kolor podświetlenia waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.