Skocz do zawartości

Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 01.-02.2013


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do ogłoszeń z 11-12.2012

Drodzy, mili kącikowicze, userzy Asterek i nie tylko smile.gif

Chciałbym przypomnieć, że do zamieszczania wszelkiej maści ogłoszeń służy kącik G i e ł d a. Jeśli jednak chcecie coś Kupić-Sprzedać lub dokonać podobnych transakcji na rzeczach związanych z Asterkami, to jeśli już musicie, proszę ogłoszenie dopisać w niniejszym wątku.

W temacie wiadomości proszę wpisywać rodzaj transakcji i nazwę części, np:

[sprzedam] Łapa silnika X16XEL - Astra F, [Kupię] Rozpórka zawieszenia - Astra G.

Ogłoszenie o Sprzedaży MUSI ZAWIERAĆ KONKRETNĄ CENĘ - w przeciwnym przypadku, po chińskim ostrzeżeniu, wyląduje w koszu.

Proszę bez szczególnych powodów nie zaśmiecać tego wątku, a wszelkie komentarze proszę wymieniać z ogłoszeniodawcą na priv.

Uprasza się o niezamieszczanie DUŻYCH zdjęć, ktore będą powodowały rozjeżdżanie się wątków poza ekran!

Ogłoszenia zamieszczane na forum, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami, będą wymiecione do kosza.

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane.

Nowi kącikowicze proszeni są o uzupełnienie profilu w "Panelu sterowania" przed zamieszczeniem ogłoszenia!

Raz na jakiś czas będzie zakładany nowy wątek na ogłoszenia, a stary będzie blokowany. Link do starych ogłoszeń będzie widoczny w nowym wątku.

!!! UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

!!! ZA TOWARY NIE WPŁACAJCIE KASY Z GÓRY, JEŚLI NIE MACIE ZAUFANIA DO TEGO, OD KOGO COŚ KUPUJECIE !!!

ZA TREŚĆ OGŁOSZENIA I JEGO ZGODNOŚĆ ZE STANEM FAKTYCZNYM PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ OSOBA UMIESZCZAJĄCA OGŁOSZENIE !!!

JAK WSZĘDZIE TAKŻE I TU NALEŻY STOSOWAĆ ZASADĘ OGRANICZONEGO ZAUFANIA !!!

Dziękuję za uwagę. busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wszystkim.

Mam na sprzedaż kilka części:

1) napinacz paska wielorowkowego + pasek do opli 16V small block - cena 3 dyszki

286570516-IMAG0158.jpg

lekko uszkodzona osłona łożyska - taki już dostałem, ale w niczym to nie przeszkadza - ja jeździłem na nim w Corsie B 1.2 zanim doszedłem że nie jest to od 8V - dlatego sprzedaję kpl. napinacz, rolkę i pasek (pasek w conajmniej dobrym stanie, napinacz również b. mocno naciąga pasek - rolka szumi troszkę ale ja tak jeździłem)

tu fotki uszkodzenia napinacza

286570516-IMAG0161.jpg

a tu pasek

286570516-IMAG0175.jpg

2) kompletny alternator Delco-Remy + pasek klinowy + koło pasowe na wał silnika + łapa - całość 3 dyszki

Oczywiście w pełni sprawny - jeżdził w mojej Corsie do czasu montażu wspomagania kierownicy - napięcie ładowania w normie

286570516-IMAG0171.jpg

286570516-IMAG0172.jpg

286570516-IMAG0176.jpg

3) pompa wody + pasek rozrządu + napinacz (łożysko) rozrządu

Pompa oryginalna Oplowska z 93 roku, pasek oczywiście młodszy Gates, łożysko nie wiem czy to z pierwszego montażu czy nie? Pompa była wymieniana dlatego, że miałem budżet na renowację autka, a że akurat szwagier teraz pracuje w serwisie samochodowym i ma dojścia do tanich części w hurtowni (ponad 50% rabatu), a jak go znam to długo tam nie popracuje więc trza było korzystać z okazji - pompa oczywiście nie ciekła, nie hałasowała, nie proponowałbym nikomu z AK bubla - bo chyba nie o to tu chodzi. Cena za kpl. to całe 2 dyszki - z uwagi na fakt, że pasek jest używany zalecałbym montaż zestawu do jakiegoś 1.6 8V (bezkolizyjny) - jak komuś cieknie trochę a nie chce za dużo inwestować bo np. w niedalekiej przyszłości zamierza pozbyć się autka to polecam - naprwno taniej niż stale dolewany płyn chłodniczy.

286570516-IMAG0177.jpg

286570516-IMAG0181.jpg

286570516-IMAG0183.jpg

286570516-IMAG0184.jpg

Pompa nie ma żadnych luzów i pracuje cicho, łożysko mocno ładnie napina, również nie wykazuje zużycia, pasek jak widać nawet po zgięciu nie jest spękany - a więc w miarę świeży

4) klocki hamulcowe TRW - do OPLA jakiegoś, bowiem jak już wyżej pisałem, szwagier zamawiał mi części hurtowo - i dali mu złe klocki - za duże do astry czy corsy, a że części przyjeżdżały szybciej niż ja nadążałem je wymieniać (przypominam - montowałem wspomę) to oddać/wymienić już nie mogłem

Są to takie klocki

286570516-IMAG0186.jpg

286570516-IMAG0187.jpg

286570516-IMAG0188.jpg

Klocki nówki - nigdy nie zamontowane, poniżej zdjęcia w porównaniu do standordowych z astry czy corsy

286570516-IMAG0192.jpg

286570516-IMAG0193.jpg

286570516-IMAG0194.jpg

A tak opisane było oryginalne pudełko od tych klocków

286570516-IMAG0195.jpg

Wydaje mi się, że powinny pasować do tarcz 256mm, ja mam w obu autach 236 i są za duże frown.gif

Oczywiście posiadam 4 szt. czyli kpl. na przód - cena to 45zł - ja dałem 98 po upuście.

5) skrzynia biegów F13CR 3.94 albo 3.74 (nie pamiętam - do sprawdzenia dla zainteresowanych) + docisk + tarcza (ale zjechana) + koło zamachowe garnkowe - cena za zestaw 50zł

Skrzynia w pełni sprawna - wymieniałem ponieważ jest to krótka skrzynia i na trasie autko miało za duże obroty (2,5tys.obr przy 90km/h na kołach 175/65 R14) a że udało mi się dorwać na złomie (dosłownie - koleś już stał nad niż z młoem, żeby na ALU odzyskać to dałem mu stówkę i wziołem, całą upaćkaną w błocie bo wybierak zdążył już odkręcić).

Polecam skrzynię albo do jakiejś Corsy Sport albo dla kogoś kto dużo jeździ po mieście.

6) maska przód do astry sprzed liftingu, ale do malowania bo na bezdotyku odpadł klar - 10zł

UWAGA!!!

w zależności od lokalizacji potencjalnego kupującego być może jest opcja darmowej dostawy (szczegółowe info na telefon)

Na wszystkie części udzielam 30- dniowej gwarancji rozruchowej

Kontakt ze mną pod nr 791-323-923 na PW rzadko zaglądam.

Info do moderatora - przepraszam za tak długi post i dużą liczbę zdjęć, jednocześnie chciałbym poinformować, że nie jestem jakimś handlarzem części używanych czy coś - wszystko co sprzedaję zostało zdemontowane z moich aut wskutek uczucia jakie jest między nami (Astrą, Corsą i mną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedam moją poczciwą starą astrę. Silnik isuzu w bardzo dobrym stanie, odpala na największych mrozach bez problemów, spalanie ropy na poziomie 6,5 ww mieście 5-5,5 w trasie. Olej lekko łyka ale obywa się bez dolewek pomiędzy wymianami. Stan auta jak na 18 lat całkiem niezły. Ma kilka rdzewek do poprawy w standardowych miejscach dla tego modelu. Jakieś półtora roku temu zrobione zawieszenie na cacy, nowe amorki końcówki, tuleje , sprężyny. Hamulce też w idealnym stanie. Tarcze i bębny maja 2 lata, klocki przód 2 m-ce temu zmieniane. Rozrząd jakieś 20tyś temu zmieniany. W wyposażeniu, podgrzewane lusterka, podgrzewane fotele, 1 airbag, pokrowce wysokiej jakości na fotelach, radio blaupunkt MP36, porządne głośniki blaupunkt z przodu, przypominacz piszczący o światłach, autoalarm, centralny.

Przegląd do listopada 2013, ubezpieczenie do kwietnia.

Do zrobienia:

- do wymiany łącznik elastyczny na wydechu

- prawa końcówka stabilizatora

- akumulator ledwo ciepły, ale daje rade nawet na mrozie, pod warunkiem że nie kręcimy długo

- siłownik centralnego w drzwiach kierowcy

- rdzewki

- ręczny nie odbija w prawym kole

Więcej grzechów nie pamiętam.

Zdjęcia zrobię jak ze śniegu go odkopię.

Dla zainteresowanych kontakt do mnie: 600356762.

Oddam tanio. Szkoda aby marniała pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

sprzedam astrę, którą od 3 lat jeździ moja żona, najpierw przez 1,5 roku był to jej samochód służbowy, a później - ponieważ była w naprawdę dobrym stanie odkupiliśmy ją.

Astra w bardzo dobrym stanie, zadbana, czysta nigdy nie palone w środku. Bezwypadkowa. Na początku stycznia przeszła przegląd techniczny.

silnik 1.7 cdti, przebieg 157 000. biała.

cena.. powiedzmy 12000 do uzgodnienia smile.gif

zainteresowanych zapraszam na priv

post-4452-14352518903107_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.