Jump to content
Sign in to follow this  
Mati_Krk

Czy w CC były opcjonalne skórzane tapicerki?

Recommended Posts

W moim CC jest komplet foteli ze skórzaną tapicerką, niestety do odnowy ale jednak jest. Pytanie czy za granicą była opcjonalnie skóra w Sportingu czy to poprostu wymysł Niemca, którego nie było stać na lepszą furę?

post-30769-14352518446051_thumb.jpg

> W moim CC jest komplet foteli ze skórzaną tapicerką, niestety do odnowy ale jednak jest. Pytanie

> czy za granicą była opcjonalnie skóra w Sportingu czy to poprostu wymysł Niemca, którego nie

> było stać na lepszą furę?

Jedynie koierownica obszyta skórą i gałka, ale nic poza tym. Chyba, że się mylę.

Ale nie sądzę aby w CC była fabryczna skóra wink.gif

nie jestem biegły w tym temacie ALE wydaje mi się ze to była opcja - bo jeżeli zwrócisz uwagę na "wzór" tapicerki czy to fotele czy też obicia drzwi - to był to jeden wzór ... tak jak by wychodziło to z fabryki LUB też były to gadżety dostępne w jakiejś tuningowej firmie

przynajmniej tak mi się wydaje smile.gif

no tak ale były też dostępne inne dodatki - a w seryjnym aucie ich nie było smile.gif

np wiem ze w AFO Fiat'a można było dokupić bez problemu progi , czy przedłużenia zderzaków z Abartha... kosztowało to kooooszmarne pieniądze zlosnik.gif ale była taka opcja i można było to dostać , myślę ze z fotelami będzie podobnie

Może tak być, że dokładało to aso, pytanie tylko czy samochód opuszczał fabrykę na serii CCS wnętrzu?

podejrzewam ze jak ktoś złożył wcześniej zamówienie (na takie i takie wyposażenie) to z fabryki wyjeżdżał gotowiec - jeżeli by to było zmieniane w aso to dodatkowe koszty i w prezencie by dodawali stare części ? zlosnik.gif bo wydaje mi się ze chyba nie brali by tego w rozliczeniu

ALE to tylko i wyłącznie moje przypuszczenia smile.gif bo wiadomo teraz to zostało nam tylko i wyłącznie gdybanie i domyślanie się co i jak to naprawde było

z tego co ja wiem to w wersij abarth była opcja ze skórą ale to co pokazłaeś na zdjęciu u ciebie w CC nie wygląda na orginał. W abarcie skóra inaczej wyglądała

> Może tak być, że dokładało to aso, pytanie tylko czy samochód opuszczał fabrykę na serii CCS

> wnętrzu?

Ja myślę że była opcja bo w swoim cc mam kierownicę abartha w skórce (nie sportingową) i do briefu dostałem jakiś certyfikat tuv do tej kierowajki (notabene z tego samego roku co auto). Mniemam więc że opcje dodatkowe były możliwe wink.gif

> z tego co ja wiem to w wersij abarth była opcja ze skórą ale to co pokazłaeś na zdjęciu u ciebie w

> CC nie wygląda na orginał. W abarcie skóra inaczej wyglądała

Ale skóra Abarth to była dostępna chyba tylko w SC a nie w CC?

> Ale skóra Abarth to była dostępna chyba tylko w SC a nie w CC?

Abarth oferował skórę zarówno do CC jak i SC. Dawno temu w zamierzchłych czasach kolega iksiu miał w swoim cc. Obecnie to cc jest w posiadaniu melona ale czy nadal jest w nim skóra to niestety nie pamiętam.

> Abarth oferował skórę zarówno do CC jak i SC. Dawno temu w zamierzchłych czasach kolega iksiu miał

> w swoim cc. Obecnie to cc jest w posiadaniu melona ale czy nadal jest w nim skóra to niestety

> nie pamiętam.

Łoł, człowiek się całe życie Óczy a głÓpim Ómiera zlosnik.gif

Tak czy inaczej, sądzę, że jeśli faktycznie już skóra była jako opcja to była dostępna w ASO a nie w samej fabryce zlosnik.gif

> Ale skóra Abarth to była dostępna chyba tylko w SC a nie w CC?

Jestem przekonany na 100 %, że w CC abarth była skóra

Jeśli chodzi o CC w wersji Sporting to była tylko skórzana kierownica + dźwignia zmainy biegów tak jak ktoś z poprzedników napisał.Wrzucam skan prospektu CC - to sobie ''looknijcie'' co było dostępne.

002wx.jpg

ja po zamówieniu swojego ALE przed zakupem - z tego co pamiętam dostałem całkiem inną kartę wyposażenia smile.gif

była to litania kilku stronicowa (z wyposażeniem) i to co mnie interesowało mogłem zaznaczyć (od razu obok była cena)

> Abarth oferował skórę zarówno do CC jak i SC. Dawno temu w zamierzchłych czasach kolega iksiu miał

> w swoim cc. Obecnie to cc jest w posiadaniu melona ale czy nadal jest w nim skóra to niestety

> nie pamiętam.

Iksiu miał skóre w CC, ale to chyba była skóra z SC zlosnik.gif

> we francji w 97 roku był seryjny cc ze skórami i klimą

Wiem tylko że auto zostało sprowadzone w zagramanicy w 2008 roku. Z opcji dodatkowych czyli zaznaczonych O w wyposażeniu ma:

- elektryczne szyby

- centralny zamek

- klimatyzacja

- radio alfa romeo

- dzielona tylna kanapa

- immo

- airbag kierowcy

Kolor 601/F a więc czarna perła... mogę podac numer nadwozia.

> Kiedyś ten temat wałkowałem do swoich potrzeb

> Pierwsze dwa to Giannini, trzeci to Abarth a czwórka w teorii foto z oficjalnegoz katalogu

Fajne foty! waytogo.gif

A myslalem kiedys jak widzialem takiego zoltka to, ze to jest jakas samoróbka.. wink.gif Tak jak Ignac pisał, uczymy się całe życie zlosnik.gif

Jeśli chodzi o SX Giannini to ta kierka i gałka lewarka serduszka.gif

Dawać mi tu info gdzie moge taką dorwać food.gif

Do Czkolita miałbym idelo cfaniak.gif

w cc była tez opcja z palety Abarth raz widzialem w holandii cc w pelnej opcji abartha miał własnie skore fotele były do sprzedania za 350 euro

Skora byla dostepna ale twoja IMO nie jest ori wink.gif

> Jeśli chodzi o CC w wersji Sporting to była tylko skórzana kierownica + dźwignia zmainy biegów tak

> jak ktoś z poprzedników napisał.Wrzucam skan prospektu CC - to sobie ''looknijcie'' co było

> dostępne.

W pl to ogolnie nic nie bylo dostepne ...

> Skora byla dostepna ale twoja IMO nie jest ori

Czyli fotele idą na śmietnik smile.gif

> A nie lepiej je sprzedać?

Jedyne co się nadaje do użytku to boczki drzwiowe i kanapa tylna, na prawy fotel można przymknąć oko, ale fotel kierowcy jest w opłakanym stanie. Niejednokrotnie CC wożące gnój do pola mają fotel kierowcy w mniej opłakanym stanie. Mogę porobić fotki ale wątpię by ktokolwiek się tym zainteresował.

> Jedyne co się nadaje do użytku to boczki drzwiowe i kanapa tylna, na prawy fotel można przymknąć

> oko, ale fotel kierowcy jest w opłakanym stanie. Niejednokrotnie CC wożące gnój do pola mają

> fotel kierowcy w mniej opłakanym stanie. Mogę porobić fotki ale wątpię by ktokolwiek się tym

> zainteresował.

Możesz spróbować u sąsiadów z zachodu, oni mają hopla na różne takie tajle. Może któryś będzie chciał odebrać sobie to w PL przy okazji CentoZlotu czy coś wink.gif

Zawsze możesz wystawić na allegro lub ebay.pl/de moze pojdzie ok.gif

Jakies srodki do czyszczenia skórki i troche powalczyc wink.gif Potem foto i na sell zlosnik.gif IMO jak masz miejsce gdzie trzymac to szkoda wywalac, a jak nie masz gdzie trzymac to daj znac biglaugh.gif

> W pl to ogolnie nic nie bylo dostepne...

hmm.gif mam sportinga z polskiego salonu, ma dzielona kanape, tapicerke na na drzwiach i w bagazniku, klime oraz airbaga... zlosnik.gif